ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THC-JD květy Banana Runtz - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%

 

Seznam se s našimi květy Banana Runtz, nejnovějším skvostem z CaliFarms! 

Tyto květy voní jako tropické ovoce s lehkým banánovým zemitým nádechem. V kombinaci s THCB 15% a THCJD 15% extraktem zažiješ jen prvotřídní kvalitu, na kterou se můžeš spolehnout !

S CaliFarms víš, co kupuješ:

  • THC-JD 15 %
  • THC-B 15%
  • CBD: 13,26% 
  • THC: 0,48% 
  • CBG: 1,64%
  • CBC: 0,06 %

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

* POZOR! Při koupi květů dostanete druhé zdarma, které Vám zabalíme do jednoho pytlíku. Př. koupím 1g, dostanu 2g v jednom pytlíku. 

Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Zvolte variantu
Kód: 1501/1 G 1501/3-5 1501/5 G 1501/2 G Zvolte variantu
Značka: Califarms
249 Kč 620 Kč 1 099 Kč 420 Kč od 249 Kč
Kategorie: THC-JD

100% neprůstřelná kvalita květů

Už žádné prapodivné aroma připomínající mokré seno – jen čistá vůně přírody a neprůstřelná kvalita, na kterou se můžeš spolehnout! A tomu, přátelé, se u nás v CaliFarms říká „win-win“.

BANANA RUNTZ THC-JD x THC-B 

THC-JD 15 %, THC-B 15% , CBD: 13,26% , THC: 0,48%, CBG: 1,64%, CBC: 0,06 %

Květy odrůdy Banana Runtz jsou pokryté bílými, lepkavými trichomy, které dodávají rostlině třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé svou prvotřídní kvalitou. 

Jak už název napovídá, květy Banana Runtz nabízejí sladkou vůni tropického ovoce s jemným banánovým a zemitým nádechem. Tyto květy jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také ohromí svou vůní. Pokud hledáš něco speciálního, Banana Runtz je rozhodně trefou do černého. Vyzkoušej a nechej se unést jejich jedinečností!


THC-JD květy Banana Runtz - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%
THC-JD květy Banana Runtz - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%

CHCEŠ TOP KVALITU?

ZA KVĚTY CALIFARMS RUČÍME!

Pěstování Květů vyžaduje zvláštní pozornost a péči. aby se dosáhlo prvotřídní kvality – a jak už možná víš, když jde o kvalitu, v CaliFarms kompromisy neděláme. Nic než dokonalost nám do „kuchyně“ nesmí! 

Hledáš hlubší prožitek?

Květy jsou po jointech snad nejznámější formou konopných produktů, kterou lidé znají. THC-JD květy infuzované prémiovým extraktem THC-JD a THC-B. Pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu.

Co je to THCB?

 THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THC-JD květy Banana Runtz - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jak THC-JD květy vybíráme ? 

Samotný výběr konopných květů je pro nás jen jedním z kroků, které nás vedou k našemu cíli - nabídnout kvalitní a přírodní produkty pro naše zákazníky. 

Při výběru konopných rostlin se zaměřujeme na kvalitu a čistotu, a to nejen z hlediska obsahu kanabinoidů, ale také z hlediska absence pesticidů a dalších nežádoucích látek.  Všechny extrakty také podrobujeme důkladnému testování v nejlepších laboratořích v canna odvětví a provádíme pravidelné testy na všechny látky, co by mohly dělat neplechu (např. železo, pesticidy, herbicidy, plísně…). 

A nakonec konopné květy pečlivě balíme do 100% vzduchotěsného obalu. A neboj, tahle stylová designovka je nejen krásná na pohled, ale taky účinná! Nepropustí ani trichom…

Účinnost THCB: Jak silný je?

Na základě prvních údajů se zdá, že THCB nabízí přesně stejnou sílu jako běžné THC. Už jen při pohledu na strukturu THCB dává tato analýza smysl. Od THC se téměř vůbec neliší a rozdíly, které zde jsou, se vyskytují v relativně zanedbatelných částech sloučeniny.

Existuje studie, která se zabývá delta-8 formou THC-JD a podporuje myšlenku, že účinky těchto kanabinoidů jsou doopravdy silnější.

Jaké jsou květy THC-JD v kombinaci s THCB ?  

Květy jsou po jointech snad nejznámější formou konopných produktů, kterou lidé znají. THC-JD květy infuzované prémiovým extraktem THC-JD a THC-B. Pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu.Je THCB legální?

THCB se nachází v poněkud šedé právní zóně. V Česku je legálnost konkrétních kanabinoidů vázána na jejich zdrojovou rostlinu a obsah delta-9 THC. Zatímco po řadu let zákon považoval za nelegální veškeré odrůdy konopí, které v suchém stavu obsahují více než 0,3 % THC, od roku 2021 byl tento limit zvýšen na 1 %. Tato hranice je jasně dána zákonem č. 167/1998, konkrétně se jedná o §24. To znamená, že produkty vyrobené z THCB pocházejícího z konopí mohou být považovány za federálně legální, pokud obsahují méně než 1 % delta-9 THC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto