ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCPO květy White Wookie - THCPO: 10 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %

U květů odrůdy White wookie si Představ pepřovou a příjemně citrónovou vůni s květinovými tóny. Máš? A teď si představ, že přesně takhle voní tvůj obývák… Líbí?

Naše květy White Wookie s THCPO vynikají bezkonkurenční silou, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s květy CBD a dalšími známými kanabinoidy.

S CaliFarms víš co kupuješ: 
THCPO: 10 %
CBD: 8,15 % 
THC: 0,12 % 
CBG: 0,25 %

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

* POZOR! Při koupi květů dostanete druhé zdarma, které Vám zabalíme do jednoho pytlíku. Př. koupím 1g, dostanu 2g v jednom pytlíku. 

Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Zvolte variantu
Kód: 1342/1 G 1342/3-5 1342/5 G 1342/2 G Zvolte variantu
199 Kč 584 Kč 796 Kč 359 Kč od 199 Kč
Kategorie: THCPO květy

White Wookie květy 10% THCPO

THCPO: 10% CBD: 8,15% THC:0,12% CBG: 0,25%

Květy odrůdy White Wookie jsou pokryty bílými, lepkavými trichomy, které rostlině dodávají třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé prvotřídní kvalitou.

 Je to síla!

THCPO květy White Wookie - THCPO: 10 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %
THCPO květy White Wookie - THCPO: 10 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %

CHCEŠ TOP KVALITU?

ZA KVĚTY CALIFARMS RUČÍME!

Pěstování Květů vyžaduje zvláštní pozornost a péči. aby se dosáhlo prvotřídní kvality – a jak už možná víš, když jde o kvalitu, v CaliFarms kompromisy neděláme. Nic než dokonalost nám do „kuchyně“ nesmí!

Co je to THCPO?

THCPO (THCP-O) neboli tetrahydrokanabiphorol acetát, je vzrušující nový objev ve světě semi syntetických kanabinoidů, který vznikl jako modifikovaná forma kanabinoidu tetrahydrokanabiphorolu (THCP) – „duplikátu“ známé psychoaktivní sloučeniny THC – ke které byla chemickou reakcí zvanou acylace přidána acetátová skupina („O“). Oba tyto kanabinoidy mají postranní řetězec o sedmi uhlících, na rozdíl od THC, který má pouze pětiuhlíkový alkylový řetězec.

• Víc o THCPO najdeš v tomto článku -https://www.califarms.cz/rubriky/blog/thcpo

THCPO květy White Wookie - THCPO: 10 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %

Jaký je rozdíl mezi THCP a THCPO?

To, co THCP-O odlišuje od THC-P, je jeho 7uhlíkový postranní řetězec, který je kombinován s acetátem, což posouvá jeho biologickou dostupnost na vyšší úroveň. Tento chemický proces je podobný tomu, který se používá k vytvoření THC-O. Přidáním acetátu se změní chemická struktura kanabinoidu, díky čemuž účinněji „objímá“ receptory CB1 v mozku, které jsou zodpovědné za euforické účinky THC, po nichž všichni sběratelé konopí tolik prahnou.  Díky modifikaci své chemické struktury (acetátu) má vyšší tepelnou a oxidační stabilitu, a tedy delší životnost než THCP, což znamená, že se při vystavení teplu méně rozkládá. Díky této zvýšené stabilitě by se THCP-O mohl stát žádanější sloučeninou pro lékařské a terapeutické účely, protože by mohl mít potenciálně delší trvanlivost než jiné polosyntetické kanabinoidy.

Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

Jaké jsou účinky THCPO?

THCP-O je nový typ kanabinoidu, který rozhodně není pro nezkušené. Jeho účinky jsou neuvěřitelně silné a dokážou i protřelého sběratele přenést do jiné dimenze.

�� ZAJÍMAVOST

Díky přidanému acetátu je THCP-O ještě silnější než THC-P a odhaduje se, že má 30krát vyšší vazebnou afinitu k lidskému receptoru CB1 než delta-9 THC. Stejně jako D9-THCP je THCPO extrémně silný a vyvolává účinky, které trvají déle než běžný THC.  THCPO je účinnější než THCP díky přidané acetátové skupině. Vědecká studie  z roku 2019 zjistila, že THCP vykazuje až 33krát větší aktivitu na receptorech CB1 v endokanabinoidním systému než delta-9 THC.

THCP-O nabízí nejen jedinečné a intenzivní opojení, ale také pocit blaženosti, který se nepodobá ničemu jinému. Předpokládá se, že THCPO by mohl být až 30krát účinnější než delta-9 THC. Ačkoli se jedná spíše o dohady než o vědecky podložené informace, jisté je, že THCPO není pro začátečníky a že může zaskočit i zkušené sběratele. Je nicméně třeba zdůraznit, že dosud neexistují žádné studie o THCP-O. Hodnocení účinků této látky proto vychází především ze zkušeností samotných uživatelů a z informací o jiných kanabinoidech, které prošly stejnou chemickou úpravou (THC-O, HHC-O).

Jak jsou květy balené  ?

Díky správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení jsou naše květy výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek – varujeme, neodoláš! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto