ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCB vonná tyčinka Lemon Cherry Gelato 1,5g

Připrav se na elektrizující zážitek, co tě vystřelí z gauče! 

Chceš „sladkou“ odměnu, kterou nedáš z ruky? Naše vonná tyčinka Lemon Cherry Gelato s THCB  sice voní jako ovocný sorbet, ale rozhodně to není žádný cukrouš! V lahvičce najdeš  kvalitně ubalený kousek (1,5g), který je připravený k akci hned po otevření. Nemusíš tedy nic připravovat, mlít, rolovat ani uklízet. Stačí jen sáhnout dovnitř, vytáhnout si odměnu a užít si ji do posledního voňavého obláčku kouře! 


S CaliFarms víš co kupuješ:
THCB: 30%
CBD: 13,15 %
THC: 0,54 %
CBDA: 14,22 %
CBGA: 0,67 %
CBG: 0,67 %

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1378
Značka: Califarms
349 Kč
Kategorie: VONNÉ TYČINKY

INDICA

POŘÁDNÝ rock'n ROLL!


Chceš vědět, jak to „válíme“ v CaliFarms?

Odrůda Lemon Cherry Gelato pro náročné sběratele (indica, sušina – 1,5 g) 

  • obohaceno o THCB extrakt
  •  přírodní terpeny pro výraznější aroma
  • wrap ze 100% přírodního papírku 
  • keramický filtr 
  • šetrný proces sušení květů 
  • neobsahuje tabák okamžitá odměna bez starostí
THCB vonná tyčinka Lemon Cherry Gelato 1,5g
THCB vonná tyčinka Lemon Cherry Gelato 1,5g

LEMON CHERRY GELATO 

Opravdový sběratel tuší, že tohle není žádná křehká květinka – Lemon Cherry Gelato je jedinečná odrůda, která dává silně najevo, kdo je tu šéf. Jedná se o Indicu mezi Sunset Sherbet a legendární Girl Scout Cookies, svěřujeme ji proto jen do zkušených rukou.

Naše nové vonné tyčinky obsahují 30% THCB a jsou ideální volba pro ty, kteří dokáží ocenit nejen jedinečné vlastnosti a dokonalou konzistenci, ale také bohatou vůni sladkého ovoce se svěžím podtónem citrusů.

Co je to THCB?

THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THCB vonná tyčinka Lemon Cherry Gelato 1,5g

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Jak jsou naše THCB vonné tyčinky baleny ? 

Naše vonné tyčinky balíme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný keramický filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. 

Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny kousky s THCB obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom!

Jaké květy používáme do vonných tyčinek ? 

Pro výrobu našich mini jointů používáme pouze konopné odrůdy té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhá léta žili. Ale také vybíráme z Evropy jako je např. Itálie, nebo Španělsko. 

Nezastavíme se před ničím, abychom vám zajistili nejčerstvější, nejčistší a nejchutnější konopné květy, jaké si jen dokážete představit. Naši pěstitelé mají v oboru obrovské zkušenosti a používají při pěstování konopí ty nejmodernější postupy. 

Všechny naše extrakty navíc testují ty nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Jaké filtry do vonných tyčinek používáme ? 

Výběr filtru je převážně o preferencích. My jsme zvolili 100% přírodní papírové filtry pro mini jointíky a keramické pro ty větší. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. Keramika je sice těžší, ale zato je odolnější a dobře se čistí. Materiál je navíc obvykle neporézní a odolný vůči teplu. A taky je u keramických filtrů větší variabilita co se týče tvaru, barev, designu… A to se u větších jointíků hodí. ;) 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto