ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THC-JD květy Banana Runtz - Popcorn 10 g - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%

Seznam se s našimi květy Banana Runtz, nejnovějším skvostem z CaliFarms! 

Tyto květy voní jako tropické ovoce s lehkým banánovým zemitým nádechem. V kombinaci s THCB 15% a THCJD 15% extraktem zažiješ jen prvotřídní kvalitu, na kterou se můžeš spolehnout. V  tomto balení  najdeš směs prémiových „small buds“ paliček a věř, že v tomto případě na velikosti nezáleží.

S CaliFarms víš co kupuješ:

  • THC-JD 15 %
  • THC-B 15%
  • CBD: 13,26% 
  • THC: 0,48% 
  • CBG: 1,64%
  • CBC: 0,06 %

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1493
Značka: Califarms
1 399 Kč
Kategorie: THC-JD

100% neprůstřelná kvalita květů

Už žádné prapodivné aroma připomínající mokré seno – jen čistá vůně přírody a neprůstřelná kvalita, na kterou se můžeš spolehnout! A tomu, přátelé, se u nás v CaliFarms říká „win-win“.

BANANA RUNTZ THC-JD x THC-B 

THC-JD 15 %, THC-B 15% , CBD: 13,26% , THC: 0,48%, CBG: 1,64%, CBC: 0,06 %

Květy odrůdy Banana Runtz jsou pokryté bílými, lepkavými trichomy, které dodávají rostlině třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé svou prvotřídní kvalitou. 

Jak už název napovídá, květy Banana Runtz nabízejí sladkou vůni tropického ovoce s jemným banánovým a zemitým nádechem. Tyto květy jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také ohromí svou vůní. Pokud hledáš něco speciálního, Banana Runtz je rozhodně trefou do černého. Vyzkoušej a nechej se unést jejich jedinečností!


THC-JD květy Banana Runtz - Popcorn 10 g - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%
THC-JD květy Banana Runtz - Popcorn 10 g - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%

CHCEŠ TOP KVALITU?

Nový design našeho 10g pytlíčku „Popcorn“ nás neskutečně baví. Originalita z něj totiž křičí na míle daleko. Nechali jsme si ho nakreslit na míru a splňuje každé naše přání. Je barevný, hravý a tak akorát do ruky. 

Krom toho je ale také vysoce funkční – kvalitní vzduchotěsné balení nepropustí ani trichom! Květy pečlivě selektujeme, v tomto balení proto najdeš směs prémiových „small buds“ paliček a věř, že v tomto případě na velikosti nezáleží. Naše květy s THC-JD x THC-B (indoor produkce) jsou vždy výrazně aromatické, nadýchané a svěží.

Hledáš hlubší prožitek?

Květy jsou po jointech snad nejznámější formou konopných produktů, kterou lidé znají. THC-JD květy infuzované prémiovým extraktem THC-JD a THC-B. Pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu.

Co je to THCB?

 THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THC-JD květy Banana Runtz - Popcorn 10 g - THCJD: 15%, THCB: 15%, THC: 0,48%

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jak THC-JD květy vybíráme ? 

Samotný výběr konopných květů je pro nás jen jedním z kroků, které nás vedou k našemu cíli - nabídnout kvalitní a přírodní produkty pro naše zákazníky. 

Při výběru konopných rostlin se zaměřujeme na kvalitu a čistotu, a to nejen z hlediska obsahu kanabinoidů, ale také z hlediska absence pesticidů a dalších nežádoucích látek.  Všechny extrakty také podrobujeme důkladnému testování v nejlepších laboratořích v canna odvětví a provádíme pravidelné testy na všechny látky, co by mohly dělat neplechu (např. železo, pesticidy, herbicidy, plísně…). 

A nakonec konopné květy pečlivě balíme do 100% vzduchotěsného obalu. A neboj, tahle stylová designovka je nejen krásná na pohled, ale taky účinná! Nepropustí ani trichom…

Účinnost THCB: Jak silný je?

Na základě prvních údajů se zdá, že THCB nabízí přesně stejnou sílu jako běžné THC. Už jen při pohledu na strukturu THCB dává tato analýza smysl. Od THC se téměř vůbec neliší a rozdíly, které zde jsou, se vyskytují v relativně zanedbatelných částech sloučeniny.

Existuje studie, která se zabývá delta-8 formou THC-JD a podporuje myšlenku, že účinky těchto kanabinoidů jsou doopravdy silnější.

Jaké jsou květy THC-JD v kombinaci s THCB ?  

Květy jsou po jointech snad nejznámější formou konopných produktů, kterou lidé znají. THC-JD květy infuzované prémiovým extraktem THC-JD a THC-B. Pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu.Je THCB legální?

THCB se nachází v poněkud šedé právní zóně. V Česku je legálnost konkrétních kanabinoidů vázána na jejich zdrojovou rostlinu a obsah delta-9 THC. Zatímco po řadu let zákon považoval za nelegální veškeré odrůdy konopí, které v suchém stavu obsahují více než 0,3 % THC, od roku 2021 byl tento limit zvýšen na 1 %. Tato hranice je jasně dána zákonem č. 167/1998, konkrétně se jedná o §24. To znamená, že produkty vyrobené z THCB pocházejícího z konopí mohou být považovány za federálně legální, pokud obsahují méně než 1 % delta-9 THC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto