Zaregistruj se a získej 15% slevu na celý nákup

O nás

Náš příběh

''Zakládáme si na prémiové kvalitě.''

Jsme česká firma se sídlem v Kalifornii. Proč Kalifornie? Kalifornie jak je známo je nazývána rodiskem všech konopných produktů.

Jsme nejen významným výrobcem přírodních doplňků stravy a kosmetiky, ale důležitá je rovněž naše role v rámci osvěty o účincích přírodních konopných látek a jejich celostního působení na lidské tělo.

Zaměřujeme se na náročné zákazníky, kteří mají vysoké požadavky. Naše produkty příjemným způsobem mohou ovlivnit zdraví i celkovou pohodu těla.

Prvotřídní kvalitu u výrobků vnímáme jako samozřejmost a dále chceme zvyšovat vaše povědomí o přírodních konopných přípravcích a jejich možném použití.

Používáme pouze konopí té nejvyšší kvality z farem v Koloradu a Kentucky, které se poté zpracovávají v Kalifornii. díky tomu, že žijeme jen kousek od nich, máme kontrolu nad kvalitou přímo ve svých rukou. Náš tým

PROČ SI VYBRAT GENTLE BEAST?

LABORATORNÍ TESTOVÁNÍ - Provádíme nezávislé laboratorní testování na kanabinoidy, abychom ověřili kvalitu našich produktů pomocí certifikovaných zdrojů. Od svého založení je pro nás klíčová především kvalita našich produktů, které jsou testovány v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy, ale také na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a mnoho další. 

PRÉMIOVÁ KVALITA - Naše rostliny konopí jsou pečlivě vybírány a ekologicky pěstovány od semene až po sklizeň v ideálním klimatu s maximální péčí a v souladu s vysokými standardy. To nám umožňuje dosáhnout nejvyšší úrovně čistoty a účinnosti našich produktů. Naše konopné extrakty a oleje jsou 100% organické, neobsahují GMO, neobsahují pesticidy a jsou veganské. Naše konopí se získává jednou z nejčistších a nejúčinnějších metod zpracování v tomto odvětví (CO2 extrakcí).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení