ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCB květy White Wookie 10 g - THCB: 30 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %

10g balení „small buds“ květů White Wookie s THCB. 

Hell yeah! Naše květy s THCB se ohákly do nového 10g balení, které je plné prémiových „small buds“ paliček. A věř nám, že v tomto případě na velikosti nezáleží.  

Stačí nabrat do hrsti a máš o zábavu postaráno!
 
S CaliFarms víš co kupuješ: 
THCB: 30 %
CBD: 8,15 % 
THC: 0,12 % 
CBG: 0,25 %

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 1333
1 299 Kč
Kategorie: THC-B
Položka byla vyprodána…

White Wookie květy 

THCB: 10% CBD: 8,15% THC:0,12% CBG: 0,25%

U květů odrůdy White wookie si Představ pepřovou a příjemně citrónovou vůni s květinovými tóny. Máš? A teď si představ, že přesně takhle voní tvůj obývák… Líbí? Květy odrůdy White Wookie jsou pokryty bílými, lepkavými trichomy, které rostlině dodávají třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé prvotřídní kvalitou.

 Je to síla!

THCB květy White Wookie 10 g - THCB: 30 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %
THCB květy White Wookie 10 g - THCB: 30 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %

CHCEŠ TOP KVALITU?

ZA KVĚTY CALIFARMS RUČÍME!

Pěstování Květů vyžaduje zvláštní pozornost a péči. aby se dosáhlo prvotřídní kvality – a jak už možná víš, když jde o kvalitu, v CaliFarms kompromisy neděláme. Nic než dokonalost nám do „kuchyně“ nesmí! 

Hledáš hlubší prožitek?

Naše květy White Wookie s THCB vynikají bezkonkurenční silou, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s květy CBD a dalšími známými kanabinoidy.

Co je to THCB?

THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THCB květy White Wookie 10 g - THCB: 30 %, CBD: 8,15 %, THC: 0,12 %

Je THCB psychoaktivní?

Ano, zdá se, že THCB nabízí zhruba stejnou úroveň psychoaktivity jako klasické THC. Na rozdíl od jiných alternativních forem THC, které se v poslední době objevily na trhu, není THCB ani účinnější, ani méně účinné než THC - je na přibližně stejné úrovni jako jeho konvenční a hojně rozšířený bratranec.

Účinnost THCB: Jak silný je?

Na základě prvních údajů se zdá, že THCB nabízí přesně stejnou sílu jako běžné THC. Už jen při pohledu na strukturu THCB dává tato analýza smysl. Od THC se téměř vůbec neliší a rozdíly, které zde jsou, se vyskytují v relativně zanedbatelných částech sloučeniny.

Může se THCB objevit v testu na drogy?

Zatímco standardní drogové testy jsou určeny k detekci THC, není jasné, zda by zachytily také THCB. Chemická struktura THC a THCB je podobná, takže existuje možnost, že THCB může vyvolat pozitivní výsledek. K potvrzení této možnosti je však zapotřebí dalšího výzkumu.

Je THCB legální?

THCB se nachází v poněkud šedé právní zóně. V Česku je legálnost konkrétních kanabinoidů vázána na jejich zdrojovou rostlinu a obsah delta-9 THC. Zatímco po řadu let zákon považoval za nelegální veškeré odrůdy konopí, které v suchém stavu obsahují více než 0,3 % THC, od roku 2021 byl tento limit zvýšen na 1 %. Tato hranice je jasně dána zákonem č. 167/1998, konkrétně se jedná o §24. To znamená, že produkty vyrobené z THCB pocházejícího z konopí mohou být považovány za federálně legální, pokud obsahují méně než 1 % delta-9 THC.

Je THC-B přírodní?

THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích. Syntéza kanabinoidů může někdy vést k chemické kontaminaci, proto si nezapomeň ověřit laboratorní zprávy u všech produktů THCB, jejichž koupi zvažuješ. Jak dlouho zůstává THCB v těle?

Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Všechny naše produkty podrobujeme důkladnému testování v nejlepších laboratořích v canna odvětví. Provádíme pravidelné kontroly všech našich extraktů na obsah kanabinoidů a také dalších látek, které by mohly dělat neplechu – např. železo, pesticidy, herbicidy, plísně… 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 9.4.2024
Die Blüten sind fluffig und werden sehr schön klein und entfalten dann noch eine größere Menge Sehr guter Geschmack Wirkung wirklich sehr gut sehr hohe Qualität perfekt zum entspannen und schlafen
Používáme ověření věku Adulto