ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THC-B květy Lemon Cherry Gelato 10g - THCB:30%, CBD: 14,6%, THC: 0,68%

Chceš obohatit svou sbírku o THCB a hledáš zaručenou kvalitu?

 

10g balení „small buds“ květů Lemon Cherry gelato  s THCB . Hell yeah! Naše květy s THCB se ohákly do nového 10g balení, které je plné prémiových „small buds“ paliček. A věř nám, že v tomto případě na velikosti nezáleží. 

Stačí nabrat do hrsti a máš o zábavu postaráno!

 

S CaliFarms víš co kupuješ: 

  • THCB: 30 %
  • CBD: 14,6 % 
  • THC: 0,68 % 
  • CBG: 0,62 %

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 1293
Značka: Califarms
1 299 Kč
Kategorie: THC-B květy
Položka byla vyprodána…

Utrhni zakázané ovoce!

LEMON CHERRY GELATO  květy 

THCB: 30% , CBD: 14,6 % , THC: 0,68%  CBG: 0,62%

Květy odrůdy LEMON CHERRY GELATO jsou pokryty bílými, lepkavými trichomy, které

rostlině dodávají třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé prvotřídní

kvalitou. Přesně jak název napovídá,  květy Lemon Cherry Gelato nabízí sladkou chuť

sorbetu, která připomíná svěží Třešeň a borůvky, ale se zemitými podtóny při výdechu.

Je to síla!


THC-B květy Lemon Cherry Gelato 10g - THCB:30%, CBD: 14,6%, THC: 0,68%
THC-B květy Lemon Cherry Gelato 10g - THCB:30%, CBD: 14,6%, THC: 0,68%

CHCEŠ TOP KVALITU?

ZA KVĚTY CALIFARMS RUČÍME!

Pěstování Květů vyžaduje zvláštní pozornost a péči. aby se dosáhlo prvotřídní kvality – a jak už možná víš, když jde o kvalitu, v CaliFarms kompromisy neděláme. Nic než dokonalost nám do „kuchyně“ nesmí! 

Hledáš hlubší prožitek?

Naše květy Lemon Cherry Gelato s THCB vynikají bezkonkurenční silou, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s květy CBD a dalšími známými kanabinoidy.

Co je to THCB?

 THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu,

protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THC-B květy Lemon Cherry Gelato 10g - THCB:30%, CBD: 14,6%, THC: 0,68%

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Je THCB psychoaktivní?

Ano, zdá se, že THCB nabízí zhruba stejnou úroveň psychoaktivity jako klasické THC. Na rozdíl od jiných alternativních forem THC, které se v poslední době objevily na trhu, není THCB ani účinnější, ani méně účinné než THC - je na přibližně stejné úrovni jako jeho konvenční a hojně rozšířený bratranec.

Účinnost THCB: Jak silný je?

Na základě prvních údajů se zdá, že THCB nabízí přesně stejnou sílu jako běžné THC. Už jen při pohledu na strukturu THCB dává tato analýza smysl. Od THC se téměř vůbec neliší a rozdíly, které zde jsou, se vyskytují v relativně zanedbatelných částech sloučeniny.

Může se THCB objevit v testu na drogy?

Zatímco standardní drogové testy jsou určeny k detekci THC, není jasné, zda by zachytily také THCB. Chemická struktura THC a THCB je podobná, takže existuje možnost, že THCB může vyvolat pozitivní výsledek. K potvrzení této možnosti je však zapotřebí dalšího výzkumu.

Je THCB legální?

THCB se nachází v poněkud šedé právní zóně. V Česku je legálnost konkrétních kanabinoidů vázána na jejich zdrojovou rostlinu a obsah delta-9 THC. Zatímco po řadu let zákon považoval za nelegální veškeré odrůdy konopí, které v suchém stavu obsahují více než 0,3 % THC, od roku 2021 byl tento limit zvýšen na 1 %. Tato hranice je jasně dána zákonem č. 167/1998, konkrétně se jedná o §24. To znamená, že produkty vyrobené z THCB pocházejícího z konopí mohou být považovány za federálně legální, pokud obsahují méně než 1 % delta-9 THC.

Je THC-B přírodní?

THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích. Syntéza kanabinoidů může někdy vést k chemické kontaminaci, proto si nezapomeň ověřit laboratorní zprávy u všech produktů THCB, jejichž koupi zvažuješ. Jak dlouho zůstává THCB v těle?

Jak dlouho zůstává THCB v těle?

Doba, po kterou THCB zůstává v těle, závisí na metabolismu, tělesné hmotnosti, frekvenci užívání a dávkování. Ačkoli výzkumy THCB chybí, jeho podobnost s THC naznačuje, že by mohl v systému zůstat několik dní až týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto