ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCPO květy ZUSHI 10 g - THCPO: 10%CBD: 14,22% , CBG: 0,63 %  , THC: 0,54 %

Tyhle ZUSHI květy jsou výjimečné především pro svou bohatou  vůni a dokonalou konzistenci.
Profil připomíná směs lesních plodů a syrové vanilky se sladkým květinovo-ovocným aroma.

Chceš si přivonět? 


S CaliFarms víš co kupuješ: 
THCPO: 10 %
CBD: 14,22 %
CBG:   0,63 %
THC: 0,54 %

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 1339
1 299 Kč
Kategorie: THCPO květy
Položka byla vyprodána…

Květy ZUSHI 10 g popcorn THCPO 10%

THCPO: 10%CBD: 14,22% , CBG: 0,63 %  , THC: 0,54 %

Naše THCPO květy se ohákly do nového 10g balení, které je plné prémiových „small buds“ paliček. A věř nám, že v tomto případě na velikosti nezáleží. Vůně lesních plodů a syrové vanilky se sladkým květinovo-ovocným aroma.  ti zaručí silnější prožitek, než ten nejlepší celovečerní film. Tak co, dáš si popcorn?

Utrhni „zakázané ovoce“ a vyzkoušej, co květy Zushi s THCPO dovedou.

THCPO květy ZUSHI 10 g - THCPO: 10%CBD: 14,22% , CBG: 0,63 %  , THC: 0,54 %
THCPO květy ZUSHI 10 g - THCPO: 10%CBD: 14,22% , CBG: 0,63 %  , THC: 0,54 %

UNIKÁTNÍ DESIGN I VELIKOST

Nový design našeho 10g pytlíčku „Popcorn“ nás neskutečně baví – originalita z něj totiž křičí na míle daleko! Nechali jsme si ho nakreslit na míru a splňuje každé naše přání. Je barevný, hravý a tak akorát do ruky. Krom toho je ale obal také vysoce funkční. Kvalitní vzduchotěsné balení nepropustí ani trichom! 

Květy navíc pečlivě selektujeme, v balení proto najdeš dohromady 10 g prémiových „small buds“ paliček a věř, že v tomto případě na velikosti nezáleží. Naše

THCPO květy (indoor produkce) jsou vždy výrazně aromatické, nadýchané a svěží.

Co je to THCPO?

THCPO (THCP-O) neboli tetrahydrokanabiphorol acetát, je vzrušující nový objev ve světě semi syntetických kanabinoidů, který vznikl jako modifikovaná forma kanabinoidu tetrahydrokanabiphorolu (THCP) – „duplikátu“ známé psychoaktivní sloučeniny THC – ke které byla chemickou reakcí zvanou acylace přidána acetátová skupina („O“). Oba tyto kanabinoidy mají postranní řetězec o sedmi uhlících, na rozdíl od THC, který má pouze pětiuhlíkový alkylový řetězec.

• Víc o THCPO najdeš v tomto článku -https://www.califarms.cz/rubriky/blog/thcpo

THCPO květy ZUSHI 10 g - THCPO: 10%CBD: 14,22% , CBG: 0,63 %  , THC: 0,54 %

Jaký je rozdíl mezi THCP a THCPO?

To, co THCP-O odlišuje od THC-P, je jeho 7uhlíkový postranní řetězec, který je kombinován s acetátem, což posouvá jeho biologickou dostupnost na vyšší úroveň. Tento chemický proces je podobný tomu, který se používá k vytvoření THC-O. Přidáním acetátu se změní chemická struktura kanabinoidu, díky čemuž účinněji „objímá“ receptory CB1 v mozku, které jsou zodpovědné za euforické účinky THC, po nichž všichni sběratelé konopí tolik prahnou.  Díky modifikaci své chemické struktury (acetátu) má vyšší tepelnou a oxidační stabilitu, a tedy delší životnost než THCP, což znamená, že se při vystavení teplu méně rozkládá. Díky této zvýšené stabilitě by se THCP-O mohl stát žádanější sloučeninou pro lékařské a terapeutické účely, protože by mohl mít potenciálně delší trvanlivost než jiné polosyntetické kanabinoidy.

Jaké jsou účinky THCPO?

THCP-O je nový typ kanabinoidu, který rozhodně není pro nezkušené. Jeho účinky jsou neuvěřitelně silné a dokážou i protřelého sběratele přenést do jiné dimenze.

�� ZAJÍMAVOST

Díky přidanému acetátu je THCP-O ještě silnější než THC-P a odhaduje se, že má 30krát vyšší vazebnou afinitu k lidskému receptoru CB1 než delta-9 THC. Stejně jako D9-THCP je THCPO extrémně silný a vyvolává účinky, které trvají déle než běžný THC.  THCPO je účinnější než THCP díky přidané acetátové skupině. Vědecká studie  z roku 2019 zjistila, že THCP vykazuje až 33krát větší aktivitu na receptorech CB1 v endokanabinoidním systému než delta-9 THC.

THCP-O nabízí nejen jedinečné a intenzivní opojení, ale také pocit blaženosti, který se nepodobá ničemu jinému. Předpokládá se, že THCPO by mohl být až 30krát účinnější než delta-9 THC. Ačkoli se jedná spíše o dohady než o vědecky podložené informace, jisté je, že THCPO není pro začátečníky a že může zaskočit i zkušené sběratele. Je nicméně třeba zdůraznit, že dosud neexistují žádné studie o THCP-O. Hodnocení účinků této látky proto vychází především ze zkušeností samotných uživatelů a z informací o jiných kanabinoidech, které prošly stejnou chemickou úpravou (THC-O, HHC-O).

Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Všechny naše produkty podrobujeme důkladnému testování v nejlepších laboratořích v canna odvětví. Provádíme pravidelné kontroly všech našich extraktů na obsah kanabinoidů a také dalších látek, které by mohly dělat neplechu – např. železo, pesticidy, herbicidy, plísně… 

Jak jsou květy balené  ?

Naše květy s THCPO jsou baleny ve vzduchotěsném pytlíčku . A neboj, tahle stylová designovka je nejen krásná na pohled, ale taky účinná! Nepropustí ani trichom…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto