ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCB květy Purple Diesel - THCB: 30% CBD: 10,19% THC: 0,44%

Květy Puprple diesel s THCB nabízí sladkou vůni hroznového vína, ale i se zemitými podtóny borovice. Je to síla! Jejich obsah THCB dosahuje 30 %!

  • THCB: 30%
  • CBD: 10,19%
  • THC: 0,44% 
  • CBG: 0,24%
  • CBC: 0,10%

 

 NOVINKA: Možnost zakoupit HHC/THCJD/HHCP produkt TADY 

Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Zvolte variantu
Kód: 1375/1 1375/3 1375/5 G 1375/2 G Zvolte variantu
209 Kč 599 Kč 949 Kč 399 Kč od 209 Kč
Kategorie: Květy

ŽÁDNÁ KŘEHKÁ KVĚTINKA

PURPLE DIESEL  Květy

THCB: 30% CBD: 10,19%  THC: 0,44%

Květy odrůdy PURPLE diesel jsou pokryty bílými, lepkavými trichomy, které rostlině dodávají třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé prvotřídní kvalitou. Přesně jak název napovídá,  květy Purple diesel nabízí sladkou chuť hroznového vína, pikantního pepře, nafty a zemité borovice.

Je to síla!


THCB květy Purple Diesel
THCB květy Purple Diesel

CHCEŠ TOP KVALITU?

ZA KVĚTY CALIFARMS RUČÍME!

Pěstování Květů vyžaduje zvláštní pozornost a péči. aby se dosáhlo prvotřídní kvality – a jak už možná víš, když jde o kvalitu, v CaliFarms kompromisy neděláme. Nic než dokonalost nám do „kuchyně“ nesmí! 

Hledáš hlubší prožitek?

Naše květy Purple diesel s THCB vynikají bezkonkurenční silou, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s květy CBD a dalšími známými kanabinoidy.

Co je to THCB?

 THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THCB květy Purple Diesel

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Je THCB psychoaktivní?

Ano, zdá se, že THCB nabízí zhruba stejnou úroveň psychoaktivity jako klasické THC. Na rozdíl od jiných alternativních forem THC, které se v poslední době objevily na trhu, není THCB ani účinnější, ani méně účinné než THC - je na přibližně stejné úrovni jako jeho konvenční a hojně rozšířený bratranec.

Účinnost THCB: Jak silný je?

Na základě prvních údajů se zdá, že THCB nabízí přesně stejnou sílu jako běžné THC. Už jen při pohledu na strukturu THCB dává tato analýza smysl. Od THC se téměř vůbec neliší a rozdíly, které zde jsou, se vyskytují v relativně zanedbatelných částech sloučeniny.

Může se THCB objevit v testu na drogy?

Zatímco standardní drogové testy jsou určeny k detekci THC, není jasné, zda by zachytily také THCB. Chemická struktura THC a THCB je podobná, takže existuje možnost, že THCB může vyvolat pozitivní výsledek. K potvrzení této možnosti je však zapotřebí dalšího výzkumu.

Je THCB legální?

THCB se nachází v poněkud šedé právní zóně. V Česku je legálnost konkrétních kanabinoidů vázána na jejich zdrojovou rostlinu a obsah delta-9 THC. Zatímco po řadu let zákon považoval za nelegální veškeré odrůdy konopí, které v suchém stavu obsahují více než 0,3 % THC, od roku 2021 byl tento limit zvýšen na 1 %. Tato hranice je jasně dána zákonem č. 167/1998, konkrétně se jedná o §24. To znamená, že produkty vyrobené z THCB pocházejícího z konopí mohou být považovány za federálně legální, pokud obsahují méně než 1 % delta-9 THC.

Je THC-B přírodní?

THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích. Syntéza kanabinoidů může někdy vést k chemické kontaminaci, proto si nezapomeň ověřit laboratorní zprávy u všech produktů THCB, jejichž koupi zvažuješ. Jak dlouho zůstává THCB v těle?

Jak dlouho zůstává THCB v těle?

Doba, po kterou THCB zůstává v těle, závisí na metabolismu, tělesné hmotnosti, frekvenci užívání a dávkování. Ačkoli výzkumy THCB chybí, jeho podobnost s THC naznačuje, že by mohl v systému zůstat několik dní až týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto