ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCPO Vonná tyčinka Watermelon OG 1,5g

Připrav se na elektrizující zážitek, co tě vystřelí z gauče! 

Chceš „sladkou“ odměnu, kterou nedáš z ruky? Naše vonná tyčinka Watermelon OG s THCPO má sice dokonalou konzistenci, ale také bohatou vůni sladkého ovoce se svěžím podtónem melounu. V lahvičce najdeš  kvalitně ubalený kousek (1,5g), který je připravený k akci hned po otevření. Nemusíš tedy nic připravovat, mlít, rolovat ani uklízet. Stačí jen sáhnout dovnitř, vytáhnout si odměnu a užít si ji do posledního voňavého obláčku kouře! 

S CaliFarms víš, co kupuješ:
THCPO: 10%
CBD: 13,15 %
THC: 0,54 %
CBDA: 14,22 %
CBGA: 0,67 %
CBG: 0,67 %

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1354
Značka: Califarms
349 Kč

INDICA

POŘÁDNÝ rock'n ROLL!


Chceš vědět, jak to „válíme“ v CaliFarms?

Odrůda Watermelon OG pro náročné sběratele (indica, sušina – 1,5 g) 

  • obohaceno o THCPO extrakt
  •  přírodní terpeny pro výraznější aroma
  • wrap ze 100% přírodního papírku 
  • keramický filtr 
  • šetrný proces sušení květů 
  • neobsahuje tabák okamžitá odměna bez starostí
Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g
Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g

S CALIFARMS VÍŠ CO KUPUJEŠ:

Opravdový sběratel tuší, že tohle není žádná křehká květinka – Watermelon OG je jedinečná odrůda, která dává silně najevo, kdo je tu šéf. Jedná se o Indicu a svěřujeme ji proto jen do zkušených rukou.

Náše nová THCPO vonná tyčinka obsahuje 10% prémiový extrakt THCPO, takže je to ideální volba pro ty, kteří dokáží ocenit nejen jedinečné vlastnosti a dokonalou konzistenci, ale také bohatou vůni sladkého ovoce se svěžím podtónem melounu.

Co je to THCPO?

THCPO (THCP-O) neboli tetrahydrokanabiphorol acetát, je vzrušující nový objev ve světě semi syntetických kanabinoidů, který vznikl jako modifikovaná forma kanabinoidu tetrahydrokanabiphorolu (THCP) – „duplikátu“ známé psychoaktivní sloučeniny THC – ke které byla chemickou reakcí zvanou acylace přidána acetátová skupina („O“). Oba tyto kanabinoidy mají postranní řetězec o sedmi uhlících, na rozdíl od THC, který má pouze pětiuhlíkový alkylový řetězec.

• Víc o THCPO najdeš v tomto článku -https://www.califarms.cz/rubriky/blog/thcpo

Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Jak jsou naše THCPO vonné tyčinky baleny ? 

Naše vonné tyčinky balíme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný keramický filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. 

Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny kousky s THCPO obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom!

Jaké květy používáme do vonných tyčinek ? 

Pro výrobu našich mini jointů používáme pouze konopné odrůdy té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhá léta žili. Ale také vybíráme z Evropy jako je např. Itálie, nebo Španělsko. 

Nezastavíme se před ničím, abychom vám zajistili nejčerstvější, nejčistší a nejchutnější konopné květy, jaké si jen dokážete představit. Naši pěstitelé mají v oboru obrovské zkušenosti a používají při pěstování konopí ty nejmodernější postupy. 

Všechny naše extrakty navíc testují ty nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Jaké filtry do vonných tyčinek používáme ? 

Výběr filtru je převážně o preferencích. My jsme zvolili 100% přírodní papírové filtry pro mini jointíky a keramické pro ty větší. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. Keramika je sice těžší, ale zato je odolnější a dobře se čistí. Materiál je navíc obvykle neporézní a odolný vůči teplu. A taky je u keramických filtrů větší variabilita co se týče tvaru, barev, designu… A to se u větších jointíků hodí. ;) 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto