CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

Naše noční gelové kapsle CBN působí perfektně těsně před spaním, jelikož uklidní vaši mysl i tělo. Jejich sedativní a relaxační účinek podporuje spánek a zmírňuje nespavost. Nejen, že usínání bude snazší, ale také váš spánek bude delší a klidnější.

 

  • konopný extrakt Kanabinol s obsahem 5 mg CBN/kapsle (± 5%)
  • Dostupný v láhvi po 60 kapslí/300 mg CBN (± 5%)
  • Bez příchutě 
  • Obsahuje heřmánek na podporu relaxace
Můžeme doručit do:
7.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Califarms
699 Kč
Kategorie: Gelové kapsle na spaní
Forma produktu: Kapsle
Oblast užití: Klouby a svaly, Spánek a stres
Množství: 30 tablet
cbn modry
Tip

OCHUTNEJ ROZDÍL 

Díky naším CBN gelovým kapslím získáte  skvělý pocit relaxace a celkovou pohodu.

CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

Může zlepšit kvalitu spánku

CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

Pomáhá zvládat každodenní stres

CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

Můžou urychlit regeneraci svalů po cvičení

CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

Doplňuje každodenní dávku relaxace

Každá kapsle obsahuje 5 mg širokospektrálního CBN, takže svou dávku znáte bez složitého počítání zcela přesně a můžete ji jednoduše upravit. Měkké gelové kapsle jsou ideálním doplňkěm stravy pro ty, kteří chtějí pocítit pozitivní účinky kanabidiolu bez typické konopné chutě CBD olejů.


CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

BENEFITY

Spojení vysoce účinného kanabinoidu CBN,  bylinného extraktu z heřmánku a kozlíku lékařského pomáhá podporovat celkovou relaxaci, duševní zdraví a také má pozitivní účinky na poruchy spánku a celý nervový systém. 

  • Příznivě působí na duševní zdraví a relaxaci
  • Můžou urcychlit regeneraci svalů po cvičení
  • Pomáhá udržet nepřerušovaný kvalitní spánek
  • Obsahuje protizánětlivé vlastnosti
  • Pomáhají při léčbě chronické bolesti kloubů, zad a svalů


MCT olej - Urychluje metabolismus, pomáhá spalovat tuky a zlepšuje trávení

Jak užívat a dosáhnout nejlepších výsledků ?

Přepracování, nadměrný stres postupně vedou k nedostatatku spánku. Gelové kapsle CBN působí perfektně těsně před spaním, uklidní vaši mysl i tělo a vy se můžete těšit na nepřerušovaný kvalitní spánek. 

Přepracování, nadměrný stres postupně vedou k nedostatatku spánku. Gelové kapsle CBN působí perfektně těsně před spaním, uklidní vaši mysl i tělo a vy se můžete těšit na nepřerušovaný kvalitní spánek


CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks
CBN gelové kapsle na spaní 150mg - 30 ks

Doporučené dávkování

Doporučené denní dávkování je Užívat je 1x denně 1-2  kapsle . Těsně před spaním.Gelovou kapsli spolkněte a zapijte sklenicí vody nebo jiným nápojem.Tobolku neotvírejte. Podle potřeby zvyšujte dávkování.

Vzhledem k výše uvedenému má každý svou optimální dávku na jiné úrovni a je potřeba si vysledovat, jaká je ta Vaše.

Složení:

 Konopný extrakt (Kanabinol) , kokosový olej (MCT), slunečnicový lecitin, kyselina sorbová, beta-karyofylen, extrakt z kořene kozlíku lékařského, extrakt z heřmánku, želatinová skořápka (želatina, rostlinný glycerin, voda)

Upozornění:

Doplňky stavy nejsou náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro těhotné a kojíicí ženy. Není vhodné pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na tmavém a suchém místě.

Proč jsme zvolili CBN (Kanabinol):

CBN je v některých ohledech ještě účinnější než CBD.

CBN je posledním kanabinoidem, který rostlina konopí získá v pozdější fázi kultivace. Má velmi pozitivní účinek na bolest a pokud trpíte nespavostí nebo třeba poruchami spánku, je tento kanabinoid pro vás jasnou volbou.  CBN vám přinese relaxační a uklidňující účinky bez pocitu omámení.

Nejčastější Otázky 


Zkoušíte CBN gelové kapsle poprvé?

Pokud jste CBN gelové kapsle ještě nikdy neužívali, tak u žen doporučujeme začít pomalu a postupně zvyšovat dávkovánní - (Dávkování záleží na váze a ostatních faktorech) vyšší dávku bychom doporučili pokud už máte s CBN nějaké zkušenosti, nebo znáte svůj důvod. Po užití bedlivě pozorujte, jak se cítíte. Ideální výsledky se obvykle dostaví mezi dvacátým a třicátým dnem užívání.

Kdy užívat gelové kapsle na spaní ? 

Nejdříve 1 hodinu před tím, než půjdete do postele. Přepracování, nadměrný stres postupně vedou k nedostatatku spánku. Gelové kapsle CBN působí perfektně těsně před spaním, uklidní vaši mysl i tělo a vy se můžete těšit na nepřerušovaný kvalitní spánek. 

Kdy začnou gelové kapsle účinkovat ? 

CBN z kapsle je po spolknutí absorbováno v trávicím traktu – to znamená, že nástup účniku je o něco delší než v případě oleje, který se aplikuje pod jazyk a je vstřebávám sliznicí. Obsah CBN v každé kapsli je je 5 mg . Působení tobolek začíná přibližně po hodině.

Jsou gelové kapsle Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.