ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

Bubble Gum HHC květy - HHC: 30%, CBD: 21,94 % THC: 0,63 %

Bubble Gum je jeden z našich dalších strainů, které máme v nabídce. Vybrali jsme ho také díky jeho  vůni, která Vás prostě dostane. Tyto květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu. 

  • HHC:30%
  • THC: 0,83 %
  • CBDA: 21,94 %
  • CBGA: 0,31 %
  • CBG: 0,12 %
Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Zvolte variantu
Kód: 905/1 905/3 Zvolte variantu
Značka: Califarms
199 Kč 499 Kč od 199 Kč
Kategorie: Květy

HHC květy Bubble Gum

Květy technického konopí s obsahem HHC 30% a maximálně 23% CBD* 

HHC květy Bubble Gum

HHC: 30%  CBD: 21,94 %  THC: 0,83 % CBGA: 0,38 % CBG: 0,13 %

Výrobek podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Výrobek pro sběratelské, technické a laboratorní použití, vhodný pro zemědělce a univerzity. CALIFARMS.cz není léčivý přípravek, není určen ke spalování nebo konzumaci.


Bubble Gum HHC květy - HHC: 30%, CBD: 21,94 % THC: 0,63 %
Bubble Gum HHC květy - HHC: 30%, CBD: 21,94 % THC: 0,63 %

BALENÍ

Díky správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení, jsou naše HHC květy výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek - varujeme, neodoláš ! 


Tyhle Bubble gum jsou výjimečné především pro svou bohatou  vůni a dokonalou konzistenci. … 

Chceš si přivonět? 


Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

Jak jsou květy balené  ? 

Díky správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení jsou naše HHC květy výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek – varujeme, neodoláš! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto