ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

HHC květy Banana Kush - HHC: 30%, CBD: 0,51% THC: 0,10 %

 Chceš do sbírky unikátní květy, které svým profilem připomínají svěží chuť citronu s nádechem čerstvých banánů? Hoď květy Banana Kush do koše a „dobrota“ je tvoje!

Díky pečlivé selekci, správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení jsou naše HHC květy (indoor produkce) výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek. Varujeme, neodoláš!

S CaliFarms víš, co kupuješ: 

  • HHC: 30 %
  • CBD: 0,51%
  • THC: 0,10 %
  • CBC: 0,04 %
  • CBG: 0,07%
Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 1221/1
Značka: Califarms
189 Kč
Kategorie: Květy

SVĚŽÍ DOBROTA, CO MÁ SÍLU!

Banana Kush S 30% HHC 

HHC: 30 % CBD: 0,51% THC: 0,10 % CBC: 0,04 % CBG: 0,07%

Květy odrůdy Banana Kush jsou pokryty bílými, lepkavými trichomy, které rostlině dodávají třpytivý vzhled a velmi unikátní vlastnosti. Jsou proslulé prvotřídní kvalitou a velkým množstvím terpenů a kanabinoidů. Právě díky tomu má tato mimořádná odrůda velmi výraznou ovocnou  banánovou chuť i citrusové aroma. 


Naše květy Banana Kush jsou obohaceny kvalitním extraktem 30% HHC a my můžeme říct jediné…


Je to síla!


HHC květy Banana Kush - HHC: 30%, CBD: 0,51% THC: 0,10 %
HHC květy Banana Kush - HHC: 30%, CBD: 0,51% THC: 0,10 %

CHCEŠ TOP KVALITU?

ZA KVĚTY CALIFARMS RUČÍME!

Pěstování Květů vyžaduje zvláštní pozornost a péči. aby se dosáhlo prvotřídní kvality – a jak už možná víš, když jde o kvalitu, v CaliFarms kompromisy neděláme. Nic než dokonalost nám do „kuchyně“ nesmí! 

Pečlivý výběr HHC květů

Abychom ti přinesli opravdu kvalitní konopný prožitek, po přijetí odrůdy na náš sklad pečlivě selektujeme HHC květy od menších a méně vhodných kusů. 


Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Všechny naše produkty podrobujeme důkladnému testování v nejlepších laboratořích v canna odvětví. Provádíme pravidelné kontroly všech našich extraktů na obsah kanabinoidů a také dalších látek, které by mohly dělat neplechu – např. železo, pesticidy, herbicidy, plísně… 

Jak jsou květy balené  ? 

Naše květy s HHC jsou baleny ve vzduchotěsném pytlíčku . A neboj, tahle stylová designovka je nejen krásná na pohled, ale taky účinná! Nepropustí ani trichom…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto