ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCB mini vonné tyčinky Lemon Cherry Gelato 2 g

Chceš „sladkou“ odměnu, kterou nedáš z ruky? Naše mini vonné tyčinky Lemon Cherry Gelato s THCB sice voní jako ovocný sorbet, ale rozhodně to není žádný cukrouš! V lahvičce najdeš 5 kvalitně ubalených kousků, které jsou připravené k akci hned po otevření. Nemusíš tedy nic připravovat, mlít, rolovat ani uklízet. Stačí jen sáhnout dovnitř, vytáhnout si odměnu a užít si ji do posledního voňavého obláčku kouře! 

S CaliFarms víš, co kupuješ:

 • Lemon Cherry Gelato THCB Flower (2 g) – indoor produkce
 • V lahvičce najdeš 5 ks ručně balených jointů 
 • 1 ks (Sativa):  0,4 g  
 • Ubaleno ve 100% přírodním papírku

1 ks (sativa):  0,4 g

 • THCB: 30 %
 • CBD: 16,15 %
 • THC: 0,70 %
 • CBG: 0,36 %
 • CBC: 0,14 %
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1387
Značka: Califarms
549 Kč
Kategorie: VONNÉ TYČINKY

SATIVA

Odměna s pořádnou porcí THCB


Hravá odměna do ruky !

Květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100% přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí s 30% THCB extraktem a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě! 

Cítíš ve vzduchu osvěžující ovocný sorbet? Tak to ti právě před dveře dorazily naše vonné tyčinky!

 • legendární odrůdy konopí
 • šetrný proces sušení květů
 • prémiový konopný extrakt 30%THCB 
 • přírodní live resin terpeny
 • ručně baleno
 • neobsahuje tabák
THCB mini vonné tyčinky Lemon Cherry Gelato 2 g
THCB mini vonné tyčinky Lemon Cherry Gelato 2 g

ZAOSTŘENO NA DETAIL

Naše vonné tyčinky balíme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. 

Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny kousky s THCB obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom!

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Jaké květy používáme do jointů ?

Pro výrobu našich mini jointů používáme pouze konopné odrůdy té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhá léta žili. 

Nezastavíme se před ničím, abychom vám zajistili nejčerstvější, nejčistší a nejchutnější konopné květy, jaké si jen dokážete představit. Naši pěstitelé mají v oboru obrovské zkušenosti a používají při pěstování konopí ty nejmodernější postupy. 

Všechny naše extrakty navíc testují ty nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Video z výroby našich CBD jointů najdeš tady

Jak jsou jointy baleny ? 

Květy rolujeme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek – použitý materiál závisí na velikosti. Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny jointy obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom. 

Jaké používáme filtry?

Výběr filtru je převážně o preferencích. My jsme zvolili 100% přírodní papírové filtry pro mini jointíky a keramické pro ty větší. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. Keramika je sice těžší, ale zato je odolnější a dobře se čistí. Materiál je navíc obvykle neporézní a odolný vůči teplu. A taky je u keramických filtrů větší variabilita co se týče tvaru, barev, designu… A to se u větších jointíků hodí. ;) Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto