ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

CBN vonné tyčinky Bubble Gum 2 g - 5 ks sleep

Ruku na srdce. Probudíš se někdy ve tři ráno a nemůžeš znovu usnout? Známe. 

 Naše Bubble gum  mini vonné tyčinky s 10% CBN extraktem jsme proto vyvinuli tak, aby ti přinesly lepší spánek i bez nekonečného počítání oveček!

Květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100% přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí infuzované 10% CBN extraktem a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě! Cítíš ve vzduchu Bubble gum? Tak to ti právě před dveře dorazily naše vonné tyčinky! 

 

S CaliFarms víš, co kupuješ:

1 ks (Hybrid):  0,4 g - celkem 5 ks  - V lahvičce najdeš 5 ks ručně balených jointů 

 • CBN: 10 %
 • CBD: 0,68 %
 • THC: 0,54 %
 • CBG: 0,67%
 • CBC: 0,08 %
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1302
Značka: Califarms
449 Kč
Kategorie: VONNÉ TYČINKY

Odměna do ruky, která ti pomůže usnout? Máme!

Hravá odměna do ruky

V lahvičce najdeš 5 kvalitně ubalených kousků, které jsou připravené k akci hned po otevření. Nemusíš tedy nic připravovat, mlít, rolovat ani uklízet. Stačí jen sáhnout dovnitř, vytáhnout si odměnu a užít si ji do posledního obláčku kouře! 

 • legendární odrůdy konopí
 • šetrný proces sušení květů
 • prémiový konopný extrakt s CBN 
 • přírodní live resin terpeny
 • ručně baleno
 • neobsahuje tabák
CBN vonné tyčinky Bubble Gum 2 g - sleep
CBN vonné tyčinky Bubble Gum 2 g - sleep

Zaostřeno na detail 

Naše vonné tyčinky balíme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. 

Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny kousky s CBN obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom!


Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

 • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jaké květy používáme do vonných tyčinek s CBN ? 

Pro výrobu našich mini jointů s CBN používáme pouze konopné odrůdy té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhá léta žili. 

Nezastavíme se před ničím, abychom vám zajistili nejčerstvější, nejčistší a nejchutnější konopné květy, jaké si jen dokážete představit. Naši pěstitelé mají v oboru obrovské zkušenosti a používají při pěstování konopí ty nejmodernější postupy

Všechny naše extrakty navíc testují ty nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Jak jsou vonné tyčinky s CBN baleny ?

Květy rolujeme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek – použitý materiál závisí na velikosti. Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny jointy s CBN obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom. 

Celé video z výroby najdeš tady

THC vs CBN: Jaký je mezi nimi rozdíl?

CBN i THC jsou psychoaktivní kanabinoidy, ale liší se silou a účinky. THC je známý svými silnými psychoaktivními účinky, které vedou k euforii, zhoršení kognitivních funkcí a změně vnímání. Naproti tomu CBN má sedativní účinky, které pomáhají podporovat spánek a relaxaci, ale nezpůsobuje opojení. Další významný rozdíl mezi THC a CBN spočívá v tom, že první z nich se v rostlině konopí vyskytuje v menším množství.

Jaké používáme filtry?

Výběr filtru je převážně o preferencích. My jsme zvolili 100% přírodní papírové filtry pro mini jointíky a keramické pro ty větší. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. Keramika je sice těžší, ale zato je odolnější a dobře se čistí. Materiál je navíc obvykle neporézní a odolný vůči teplu. A taky je u keramických filtrů větší variabilita co se týče tvaru, barev, designu… A to se u větších jointíků hodí. ;) 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto