ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

HHC-P Vape Mimosa Sunrise 1 ml - jednorázový

Chceš něco, co tady ještě nebylo? Náš nový jednorázový Vape Pen Mimosa Sunrise s HHC-P a live resin terpeny ti splní všechna konopné sny! A to nepřeháníme. Na nové receptuře našich jednorázových vape penů jsme opravdu dlouho pracovali, než mohly spatřit světlo světa. Vejpy tedy rozhodně nejsou jen krásné navenek – jsou především nehorázně účinné!

Zkušení sběratelé, chcete něco extra? Tohle je vaše chvíle.

S CaliFarms víš, co kupuješ:

  • prémiový extrakt HHC-P (Hexahydrocannabiphorol)
  • obsah: 1 ml
  • konopný extrakt s terpeny Mimosa Sunrise 
  • obohaceno o live resin terpeny
  • neobsahuje THC
  • pěstováno a vyrobeno v USA

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 564/1 K
Značka: Califarms
999 Kč
Kategorie: HHC
HHC-P Vape Mimosa Sunrise 1 ml - jednorázový
Novinka

Vejpy nové generace !

S vylepšenou recepturou a HHC-P

 

HHC-P Vape Mimosa Sunrise 1 ml - jednorázový

Zkušení sběratelé, chcete něco extra? Tohle je vaše chvíle.?

Nejzásadnější změnou v nové verzi náplní našich jednorázových vape penů je nahrazení původně obsaženého HHC (hexahydrocannabinol) za extrakt HHC-P (hexahydrocannabiphorol). A věř, že na výsledku je to znát. 

HHC-P je totiž opravdu unikátní konopný destilát. Zvěsti tvrdí, že účinky HHC-P jsou několikanásobně silnější a také delší. Když k tomu přidáš ještě pořádnou porci live resin terpenů a sladkou příchuť jahod… No, obrázek si už jistě uděláš. 

Chceš se o HHCP dozvědět víc? Mrkni na náš článek na blogu.

Největší výhoda jednorázovek? Pohodlí!

Jednorázovky mají svoje „čaro“. Stačí potáhnout, dopřát si čas na rozehřátí a voila – okamžitá odměna zaručena! Co je tedy tou největší výhodou jednorázových vape penů? Jednoznačně pohodlí! Stačí sáhnout do kapsy a během chvilky se ztratíš s pořádném oblaku dýmu.

Jak říkáme, kouzlo. 

To naše je vyrobeno z kvalitního skla a oceli. Má matný náustek – aby byl požitek ještě příjemnější a hlavně – vape pen je dobíjecí! Takže ti vydrží na stovky různých tripů… po okolí. 

Stačí jen vape sbalit do kapsy a vyrazit.


HHC-P Vape Mimosa Sunrise 1 ml - jednorázový

Upozornění:

 HHC-P sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Složení: PREMIUM HHC-P, HHC-H , CBD, CBG, CBN, CBT & LIVE RESIN TERPENES

Nejčastější Otázky 


Jaké je složení HHCP náplní?

Prémiový extrakt HHC-P, HHC-H , CBD, CBG, CBN, CBT & Live resin terpeny.

Co je to HHC-P ? 

HHC-P je psychoaktivní polosyntetický kanabinoid, který se vyrábí z CBD. HHC-P je částečně vyrobené z vodíku, je extrémně chemicky stabilní a navíc poskytuje stejné vlastnosti jako THC-P. Tento nově objevený kanabinoid totiž nabízí až 10x efektivnější formu HHC, která je podle všeho srovnatelná s jedním z nejsilnějších kanabinoidů na trhu, THC-P! 


CHCI ZJISTIT VÍCE

Co jsou live resin terpeny ? 

Celé je to o metodě zpracování, při které se uchovává původní kvalita terpenů z konopí. Na místo nešetrného sušení, se totiž rostliny ihned po sklizni zmrazí. Tím se terpeny v palicích zachovají v původní kvalitě. Terpeny se pak extrahují z tohoto zmraženého konopí pomocí různých rozpouštědel (například propanu nebo butanu).

Výsledkem tohoto zmrazovacího procesu je live resin – hutná konopná pryskyřice, která obsahuje vysokou koncentraci velmi silných terpenů. Má karamelovou barvu a konzistenci a především výraznější vůni a chuť, než ostatní klasické extrakty z konopí. Celá výroba této live resin pryskyřice je navíc levnější než klasické sušení konopí.

Je cartridge  kompatibilní s jinými bateriemi ? 

Ne, jedná se o jednorázový HHCP vape.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto