Doprava zdarma od 2999 Kč

Vonná tyčinka THCPO Pineapple Express 1,5g

Konopné květy legendární odrůdy Pineapple Express v naší vonné tyčince pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100%přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí s 10% THCPO extraktem a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě.

THCPO: 10%
CBD: 9,76 %
THC: 0,42 %
CBDA: 10,83 %
CBGA: 0,15 %
CBG: 0,03 %

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1357
Značka: Califarms
349 Kč

SATIVA

POŘÁDNÝ rock'n ROLL!


Chceš vědět, jak to „válíme“ v CaliFarms?

Odrůda Pineapple Express pro náročné sběratele (sativa, sušina – 1,5 g) 

  • obohaceno o THCPO extrakt
  • obohaceno o konopné terpeny
  •  přírodní terpeny pro výraznější aroma
  • wrap ze 100% přírodního papírku 
  • keramický filtr 
  • šetrný proces sušení květů 
  • neobsahuje tabák okamžitá odměna bez starostí
Vonná tyčinka THCPO Pineapple Express 1,5g
Vonná tyčinka THCPO Pineapple Express 1,5g

S CALIFARMS VÍŠ CO KUPUJEŠ:

Hvězda stříbrného plátna. Legenda. Nakopávač. Pineapple Express má mnoho tváří. Ani jednu z nich ale není radno brát na lehkou váhu. Jedná se o Sativu mezi odrůdou Trainwreck a „kreativní“ Hawaiian. Pineapple Express je tedy silná odrůda s dominancí sativy (kterou proslavil stejnojmenný film z roku 2008), takže ji svěřujeme jen do zkušených rukou. 

Chceš zažít silný vibe, co voní po citrusech, ananasu a zemité borovici? Tak v tom případě ti naše nejnovější vonné tyčinky s THCPO nedají spát – energie z nich srší na sto honů!  Zahraniční uživatelé  by mohli vyprávět… 

Tak neváhej a join(t) the club!

Co je to THCPO?

THCPO (THCP-O) neboli tetrahydrokanabiphorol acetát, je vzrušující nový objev ve světě semi syntetických kanabinoidů, který vznikl jako modifikovaná forma kanabinoidu tetrahydrokanabiphorolu (THCP) – „duplikátu“ známé psychoaktivní sloučeniny THC – ke které byla chemickou reakcí zvanou acylace přidána acetátová skupina („O“). Oba tyto kanabinoidy mají postranní řetězec o sedmi uhlících, na rozdíl od THC, který má pouze pětiuhlíkový alkylový řetězec.

• Víc o THCPO najdeš v tomto článku -https://www.califarms.cz/rubriky/blog/thcpo

Vonná tyčinka THCPO Pineapple Express 1,5g

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto