ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THC-JD Vape náplň 1 ml - Black Cherry Gelato s Live resin terpeny

Potřebuješ v životě pořádnou náplň? Tak to jsi tady správně! 

Naše nové náplně Black Cherry Gelato s live resin terpeny jsou až po okraj napěchované tím nejkvalitnějším THC-B a THC-JD extraktem. 

Tyhle kousky tedy rozhodně nejsou jen krásné navenek – jsou především účinné!

A to nepřeháníme!

 

S CaliFarms víš, co kupuješ:

  • prémiový mix THC 
  • 1 ml Cartridge 
  • obohaceno o live resin terpeny
  • Black Cherry Gelato

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 1494
Značka: Califarms
849 Kč
Kategorie: THC-JD vape náplň
Položka byla vyprodána…

THC-JDvape náplně nové generace!


                                    

THC-JD Vape náplň 1 ml - Black Cherry Gelato s Live resin terpeny

S vylepšeným složením a live resin terpeny

Na nové receptuře našich náplní s THC JD jsme opravdu dlouho pracovali, než mohly spatřit světlo světa. Tyhle kousky tedy rozhodně nejsou jen krásné navenek – jsou především nehorázně účinné!

Chceš se o THC-JD dozvědět víc? Mrkni na náš článek na blogu.

Naše náplně s THC-JD můžeš v klídku použít s konektorem: Magnetický adaptér je kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510. 

A jak tedy cartridge s THC-JD funguje v praxi? 

Stačí cartridge našroubovat na baterii (pozor, není součástí balení), zasunout a můžeš vyrazit kamkoli tě tvé toulavé nohy donesou! Díky kompaktní velikosti je to hračka. 

POZOR: Pouze baterii s předehřevem.


THC-JD Vape náplň 1 ml - Black Cherry Gelato s Live resin terpeny

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení. 

COA poskytujeme pouze na vyžádání na email. 

Složení: PREMIUM THC-JD, THC-B, CBD, CBN, CBG  & LIVE RESIN TERPENES


Nejčastější Otázky 


Jaké je složení THC-JD náplní?

PREMIUM THC-JD, THC-B, CBD, CBN, CBG  & LIVE RESIN TERPENES

Co je to THC-JD ? 

Tetrahydrocannabioctyl , běžně označovaný zkratkou THC-jd nebo THCjd, je přirozeně se vyskytující kanabinoid (fytokanabinoid) a jedna z forem THC. Ačkoli se na první pohled zdá, že je strukturou podobný delta 9 THC, je zde klíčový rozdíl: délka jeho uhlíkového (postranního) řetězce!

 Pochopení toho, co to THCjd je, nám půjde mnohem snadněji, pokud porozumíme základům THC jako molekuly, takže si teď uděláme takové malé vědecké okénko - Najdeš na našem blogovém článku TADY

Co jsou live resin terpeny ? 

Celé je to o metodě zpracování, při které se uchovává původní kvalita terpenů z konopí. Na místo nešetrného sušení, se totiž rostliny ihned po sklizni zmrazí. Tím se terpeny v palicích zachovají v původní kvalitě. Terpeny se pak extrahují z tohoto zmraženého konopí pomocí různých rozpouštědel (například propanu nebo butanu).

Výsledkem tohoto zmrazovacího procesu je live resin – hutná konopná pryskyřice, která obsahuje vysokou koncentraci velmi silných terpenů. Má karamelovou barvu a konzistenci a především výraznější vůni a chuť, než ostatní klasické extrakty z konopí. Celá výroba této live resin pryskyřice je navíc levnější než klasické sušení konopí.

Je cartridge  kompatibilní s jinými bateriemi ? 

Můžete použít konektorem: Magnetický adaptér, kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510. 

Lze použít na Baterii Califarms

Jak používat baterii s předehříváním od CaliFarms ? 

Chceš-li zapnout pen nejprve 5x rychle po sobě stiskni tlačítko (opravdu rychle). Uvidíš vape pen zapnutý, když kontrolka LED pětkrát zabliká duhovou barvou. Jakmile je vape pen zapnutý, mělo by se při každém stisknutí tlačítka, rozsvítit zeleně. Při použití musíš po celou dobu držet tlačítko zmáčknuté. Dále poté 2x po sobě zmáčknout pro zapnutí předehřívání a pak 1x zmáčknout a předehřívání se vypne. Chceš-li vape pen vypnout, opět 5x rychle po sobě stiskni tlačítko. Nezapomínej pokaždé vape vypínat, protože se jedná o baterii (zvlášť pokud ji máš v kapse), je to pro tvou vlastní bezpečnost.

Baterii najdeš tady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto