Odhal s námi účinky a benefity nově objeveného HHC-P

Občas se člověku ze všech zkratek, které se v souvislosti s léčebným konopím používají, může pěkně zatočit hlava. Nejprve tady byl kanabidiol (CBD). Poté přišly o něco méně známé odnože, jako třeba kanabigerol (CBG) či kanabinol (CBN) a dál následovaly produkty na bázi HHC - o těchto třech se dočteš například v našem starším článku na blogu.

No a teď, jako by to nestačilo, se na scéně objevil hexahydrokanabiphorol (HHC-P neboli HHCP). Než však tento nově objevený kanabinoid zavrhneš, dej nám šanci ti ho o něco více přiblížit. Možná tě nakonec překvapí, čeho je HHC-P skutečně schopný. Je totiž až nečekaně účinný.

Hned na úvod si dovolíme malé varování. Ať už jsi zapálený sběratel konopných produktů nebo chceš jen získat nové informace, měj prosím na paměti, že HHC-P je v „konopném světě“ opravdu velmi nový a zatím neexistuje žádný podrobný lékařský výzkum, který by vědecky dokazoval jakékoli informace. V našem odvětví se nicméně již shromáždilo pěkné množství komplexních údajů, díky kterým si můžeme udělat poněkud široký obrázek o tom, zda stojí za to HHC-P vyzkoušet, nebo ne. 
HHC-P udělalo na scéně legálního trhu s kanabinoidy už od svého začátku slušný rozruch - nabízí totiž silnější formu HHC, která je podle všeho srovnatelná s THC-P. Proto je dobré mít přehled o tom, jaké může mít výhody a na co by si naopak uživatel měl dát pozor, pokud jde o možné vedlejší účinky. 

Jaké jsou možné účinky a benefity HHC-P?

HHC-P je v podstatě hydrogenovaný THC-P. Že ti ta zkratka nic neříká? THC-P je považován za nejvíce omamný kanabinoid, který se přirozeně vyskytuje v konopí. HHC-P je jeho hydrogenovaná forma, přičemž podle dostupných informací je mnohem opojnější než samotné THC-P – pravděpodobně díky své hydrogenované struktuře, která zvyšuje jeho chemickou stabilitu pro lepší vstřebávání do těla.  Kromě toho je HHC-P údajně silně euforizující, což by měl mít s THC-P společné.

O potenciálních přínosech HHC-P toho zatím moc nevíme, protože (jak už jsme zmínili výše) dosud neproběhly podrobné lékařské výzkumy.  Prozatím tedy můžeme účinky pravděpodobně srovnávat s THC-P, protože oba kanabinoidy jsou si opravdu velmi podobné. Bude mezi ně s nejvyšší pravděpodobností patřit:

  • zlepšení nálady
  • zvýšení kvality spánku spánku
  • zmírnění bolesti
  • protizánětlivé účinky
  • zažehnání nevolnosti 

Protože HHC-P působí na receptory CB1 v lidské nervovém systému člověka mnohem silněji, než HHC, je dost oprávněné předpokládat, že i jeho výše zmíněné účinky budou mnohem silnější.

pexels-sharon-mccutcheon-3676962

Co víme na základě zkušeností zákazníků ze zahraničí? 

Podle referencí, zkušeností a dalších informací získaných od zahraničních uživatelů HHC-P, kteří už s ním mají jisté zkušenosti, si můžeme udělat dost dobrý obrázek o jeho účincích a odpovědět na pár nejpalčivějších otázek:

  • POMÁHÁ HHC-P ZLEPŠIT SPÁNEK? 

Na základě zahraničních zkušeností můžeme říci, že HHC-P dokáže pomoci se spánkem, pokud se užívá 30 minut až 1 hodinu před spaním. Může to být ve formě tinktury HHC-P nebo vape penu HHC-P. 

  • POMÁHÁ HHC-P PŘI BOLESTI?

Zákazníci se zmiňují o tom, že HHC-P při každodenním užívání skutečně pomáhá zmírňovat bolest. Účinky HHC-P trvají v průměru kolem 3 hodin. Pokud tedy trpíš například chronickou bolestí nebo jinými zdravotními problémy, určitě ti může ulevit od podobných obtíží. Ukazuje se, že HHC-P má také protizánětlivé účinky. Rozhodně tedy pomůže hlavně těm, kteří trpí zánětlivými stavy.

  • POMÁHÁ HHC-P PŘI ÚZKOSTI?

Na základě reakcí zákazníků lze konstatovat, že HHC-P pomáhá zlepšovat náladu a zvyšovat energii svých uživatelů. To může značně pomoci v boji proti úzkostem a podobným depresivním stavům.

HHC-P: PŘIDEJ TENTO JEDINEČNÝ KANABINOID DO SVÉ SBÍRKY 

Přestože jsme potenciál hexahydrokanabiphorolu (HHC-P) zatím jen „škrábli“ po povrchu, už teď můžeme tvrdit, že HHC-P vypadá neuvěřitelně slibně.  Na základě toho, co o tomto kanabinoidu zatím víme, se není čemu divit, že je HHC-P poslední dobou (nejen v zahraničí) tolik žádoucí. 

V CaliFarms se snažíme být vždy o krok napřed, a proto uvádíme na trh vlastní produkty s HHC-P! Jednorázové HHC-P vape peny s aktivními terpeny a rovnou ve 4 osvěžujících příchutích! 

budding-VPQ7Aruqdzo-unsplash

Jak se říká – co si zaseješ, to si sklidíš. A to platí i u našeho konopí. Jsme česká firma se sídlem v Kalifornii a díky tomu máme přímý dohled na všechny výrobní procesy. Jako vždy se proto můžeš 100% spolehnout na to, že je náš HHC-P plně laboratorně testován a jeho složení obsahuje pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience. 

Se vší skromností proto můžeme tvrdit, že CaliFarms HHC-P je nejlepší přírodní extrakt na trhu – prostě dokonalý sběratelský kousek!