CaliFarms představuje novou, tajnou příchuť. Uhádni ji a získej ji jako první !

tajny pytlik2 fin copy

 

Califarms přichází s novinkou na Evropském trhu a to v podobě nové příchutě HHC-P jednorázového Vejpu. Háček je však v tom, že je tato příchuť tajná. 

Zapoj se do tipování a možná budeš právě ty, kdo odhalí co je ukryté v nových Califarms Vejpech.  O jakou příchuť jde, ví však jen několik vyvolených, můžeme ti ale slíbit, že překoná veškerá očekávání. Už na první pohled je to totiž unikát ! Sleduj náš instagram, kde budeme postupně přidávat nápovědu. 

 

Jak můžeš NOVINKU získat?

Stačí zajít na náš Instagram, uhodnout hádanku napsanou v příspěvku a počkat, až se na tebe usměje štěstí. Těšíme se na tvé tipy!

 

Co ti můžeme říct o téhle neskutečné novince HHCP jednorázových vejpech? ???? 

Tak se pohodlně posaď a poslouchej,

Naše jednorázové HHC-P nebo HHCP vejpy jsou novinkou na trhu, jaká nemá obdoby. Ptáš se, v čem jsou tak výjimečné? Tak se pojďme podívat na vše, co ti tahle pecková novinka může nabídnout: Jak uvidíš, složení našich HHC-P vape penů je opravdu nabušený.

 

Screen Shot 2023-02-10 at 11.24.22 PM

 

Především se tato naše neobvyklá novinka může pochlubit naprosto výjimečným složením. V našich nových vejpech totiž najdeš:

 

HHC - Víc se o něm dočteš třeba TADY.

HHC-P - nově objevený kanabinoid Chceš se dozvědět další zajímavosti o HHC-P? Tak klikni SEM.

Live resin terpeny - I o těch už jsme si na našem blogu párkrát povídali. Jde o unikátní formu terpenů - vysoce aromatických látek, které se v konopí vyskytují a mají silný potenciál zvyšovat a zesilovat účinky všech kanabinoidů.  Zajímá tě víc o tom, čím vším jsou live resin terpeny výjimečné? Tak se začti do TOHOHLE ČLÁNKU.

Naše HHC-P vejpy naopak neobsahují žádné THC.

 

                               Screen Shot 2023-02-10 at 11.12.29 PM

 

 

Hledání nové příchutě probíhá formou hry na sociálních sítích.Těšíme se na tvé tipy!

PS: CaliFarms (girls squad)

 

Soutěž probíhá od 11. února a poběží do konce měsíce.