ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCB mini vonné tyčinky Pineapple Express 2 g

Chceš zažít silný vibe, co voní po citrusech, ananasu a zemité borovici? Tak v tom případě ti naše nejnovější mini vonné tyčinky s THCB nedají spát – energie z nich srší na sto honů!  

V lahvičce najdeš 5 kvalitně ubalených kousků, které jsou připravené k akci hned po otevření. Nemusíš tedy nic připravovat, mlít, rolovat ani uklízet. Stačí jen sáhnout dovnitř, vytáhnout si odměnu a užít si ji do posledního voňavého obláčku kouře!

S CaliFarms víš, co kupuješ:

 • Pineapple Express THCB Flower (2 g) – indoor produkce
 • V lahvičce najdeš 5 ks ručně balených kousků 
 • Ubaleno ve 100% přírodním papírku

1 ks (sativa):  0,4 g

 • THCB: 30%
 • CBD: 9,76 %
 • THC: 0,42 %
 • CBDA: 10,83 %
 • CBGA: 0,15 %
 • CBG: 0,03 %

 

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1388
Značka: Califarms
549 Kč
Kategorie: VONNÉ TYČINKY

SATIVA

Hvězda stříbrného plátna. Legenda. Nakopávač.


Květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100% přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí s 30% THCB extraktem a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě! 

 • legendární odrůdy konopí
 • šetrný proces sušení květů
 • prémiový konopný extrakt 30%THCB 
 • přírodní live resin terpeny
 • ručně baleno
 • neobsahuje tabák
THCB mini vonné tyčinky Pineapple Express 2 g
THCB mini vonné tyčinky Pineapple Express 2 g

ZAOSTŘENO NA DETAIL

Naše vonné tyčinky balíme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. 

Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny kousky s THCB obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom!

Tak neváhej a join(t) the club!

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Jaké květy používáme do jointů ?

Pro výrobu našich mini jointů používáme pouze konopné odrůdy té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhá léta žili. 

Nezastavíme se před ničím, abychom vám zajistili nejčerstvější, nejčistší a nejchutnější konopné květy, jaké si jen dokážete představit. Naši pěstitelé mají v oboru obrovské zkušenosti a používají při pěstování konopí ty nejmodernější postupy. 

Všechny naše extrakty navíc testují ty nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Jak jsou jointy baleny ? 

Květy rolujeme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek – použitý materiál závisí na velikosti. Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny jointy obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom. 

Jaké používáme filtry?

Výběr filtru je převážně o preferencích. My jsme zvolili 100% přírodní papírové filtry pro mini jointíky a keramické pro ty větší. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. Keramika je sice těžší, ale zato je odolnější a dobře se čistí. Materiál je navíc obvykle neporézní a odolný vůči teplu. A taky je u keramických filtrů větší variabilita co se týče tvaru, barev, designu… A to se u větších jointíků hodí. ;) Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto