ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCB joint Pineapple Express 1,5g

POZOR : jedná se pouze o 1 ks a není možné jej zakoupit samostatně za tuto akční cenu. Cena platí k libovolnému nákupu na našich stránkách CALIFARMS.cz

 

Připrav se na elektrizující zážitek, co tě vystřelí z gauče! 

Chceš „sladkou“ odměnu, kterou nedáš z ruky? Tak to jsi tady správně! Naše vonná tyčinka Pineapple express s THCB voní po citrusech, ananasu a zemité borovici. V lahvičce najdeš  kvalitně ubalený kousek (1,5g), který je připravený k akci hned po otevření. Nemusíš tedy nic připravovat, mlít, rolovat ani uklízet. Stačí jen sáhnout dovnitř, vytáhnout si odměnu a užít si ji do posledního voňavého obláčku kouře! 

THCB: 30%
CBD: 9,76 %
THC: 0,42 %
CBDA: 10,83 %
CBGA: 0,15 %
CBG: 0,03 %

 
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 1544
Značka: Califarms
149 Kč
Kategorie: VONNÉ TYČINKY
Položka byla vyprodána…

INDICA

POŘÁDNÝ rock'n ROLL!

 

Chceš vědět, jak to „válíme“ v CaliFarms?

Odrůda Pineapple Express pro náročné sběratele (indica, sušina – 1,5 g) 

  • obohaceno o THCB extrakt
  •  přírodní terpeny pro výraznější aroma
  • wrap ze 100% přírodního papírku 
  • keramický filtr 
  • šetrný proces sušení květů 
  • neobsahuje tabák okamžitá odměna bez starostí
THCB vonná tyčinka Pineapple Express 1,5g
THCB vonná tyčinka Pineapple Express 1,5g

S CALIFARMS VÍŠ CO KUPUJEŠ:

Hvězda stříbrného plátna. Legenda. Nakopávač. Pineapple Express má mnoho tváří. Ani jednu z nich ale není radno brát na lehkou váhu. Jedná se o Sativu mezi odrůdou Trainwreck a „kreativní“ Hawaiian. Pineapple Express je tedy silná odrůda s dominancí sativy (kterou proslavil stejnojmenný film z roku 2008), takže ji svěřujeme jen do zkušených rukou. 

Chceš zažít silný vibe, co voní po citrusech, ananasu a zemité borovici? Tak v tom případě ti naše nejnovější vonné tyčinky s THCB nedají spát – energie z nich srší na sto honů!  Zahraniční uživatelé  by mohli vyprávět… 

Tak neváhej a join(t) the club!

Co je to THCB?

 THCB je ve své podstatě přírodní látka, ale obvykle se syntetizuje z jiného kanabinoidu, protože v žádném odrůdě konopí není přítomen ve vysokých koncentracích

• Předpokládá se, že THC-B má podobnou sílu jako populární delta-9 THC

• Víc o THCB najdeš v tomto článku - PRŮVODCE THCB

THCB vonná tyčinka Pineapple Express 1,5g

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Jak jsou naše THCB vonné tyčinky baleny ? 

Naše vonné tyčinky balíme do 100% přírodního konopného papírku a samozřejmostí je i přidaný keramický filtr, který ti ochrání prsty a zkvalitní celkový požitek. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. 

Aby ti vonné tyčinky vydržely co nejdéle, všechny kousky s THCB obdržíš ve vzduchotěsné designové lahvičce, která nepropustí ani trichom!

Jaké květy používáme do vonných tyčinek ? 

Pro výrobu našich mini jointů používáme pouze konopné odrůdy té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhá léta žili. Ale také vybíráme z Evropy jako je např. Itálie, nebo Španělsko. 

Nezastavíme se před ničím, abychom vám zajistili nejčerstvější, nejčistší a nejchutnější konopné květy, jaké si jen dokážete představit. Naši pěstitelé mají v oboru obrovské zkušenosti a používají při pěstování konopí ty nejmodernější postupy. 

Všechny naše extrakty navíc testují ty nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Jaké filtry do vonných tyčinek používáme ? 

Výběr filtru je převážně o preferencích. My jsme zvolili 100% přírodní papírové filtry pro mini jointíky a keramické pro ty větší. Papírek je lehký, bezúdržbový a efektivní, takže se k ultra skladné verzi jointíků perfektně hodí. Keramika je sice těžší, ale zato je odolnější a dobře se čistí. Materiál je navíc obvykle neporézní a odolný vůči teplu. A taky je u keramických filtrů větší variabilita co se týče tvaru, barev, designu… A to se u větších jointíků hodí. ;) 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto