ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

HHC-P vape náplň - LA Dream 1 ml

Zkušení sběratelé, chcete něco extra? Tohle je vaše chvíle! Náš nový LA Dream s HHC-P a live resin terpeny je totiž až po okraj napěchovaný tím nejkvalitnějším, co konopný svět nabízí. A to nepřeháníme. 

Na nové receptuře našich náplní s HHCP jsme opravdu dlouho pracovali, než mohly spatřit světlo světa. Tyhle kousky tedy rozhodně nejsou jen krásné navenek – jsou především nehorázně účinné!

Chybí ti v životě pořádná náplň? Tak to jsi tady správně!

S CaliFarms víš, co kupuješ:

  • prémiový extrakt HHC-P (Hexahydrocannabiphorol)
  • obsah: 1 ml
  • konopný extrakt s terpeny LA Dream
  • obohaceno o live resin terpeny
  • neobsahuje THC
  • pěstováno a vyrobeno v USA

AKCE 1+1 ZDARMA!

* Kup jeden, druhý dostaneš zdarma!  Kus zdarma uvidíš na faktuře, kterou obdržíš v průběhu dne mailem.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 803
Značka: Califarms
849 Kč
Kategorie: HHC
Příchuť: watermelon OG

Vape Náplně nové generace!

S vylepšenou recepturou a HHCP

                                    

HHC-P vape náplň - LA Dream 1 ml

Pokud jsi fanoušek konopí, zpozorni a čti – HHCP si tě nepochybně omotá! 

Nejzásadnější změnou v nové verzi náplní našich jednorázových vape penů je nahrazení původně obsaženého HHC (hexahydrocannabinol) za extrakt HHC-P (hexahydrocannabiphorol). A věř, že na výsledku je to znát. 

HHC-P je totiž opravdu unikátní konopný destilát. Zvěsti tvrdí, že účinky HHC-P jsou několikanásobně silnější a také delší. Když k tomu přidáš ještě pořádnou porci live resin terpenů a trochu toho havajského slunce… No, obrázek si už jistě uděláš.

Chceš se o HHCP dozvědět víc? Mrkni na náš článek na blogu.

Jak cartridge funguje v praxi?

Naše náplně s HHC-P můžeš v klídku použít s konektorem: Magnetický adaptér je kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510. Samotný cartridge je vyrobený ze skla a oceli. 

A jak tedy cartridge s HHC-P funguje v praxi? 

Stačí cartridge našroubovat na baterii (pozor, není součástí balení), zasunout a můžeš vyrazit kamkoli tě tvé toulavé nohy donesou! Díky kompaktní velikosti je to hračka. 

POZOR: Pouze baterii s předehřevem.


HHC-P vape náplň - LA Dream 1 ml

Upozornění:

HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Složení: PREMIUM HHC-P, HHC-H , CBD, CBG, CBN, CBT & LIVE RESIN TERPENES

Nejčastější Otázky 


Jaké je složení HHCP náplní?

Prémiový extrakt HHC-P, HHC-H , CBD, CBG, CBN, CBT & Live resin terpeny.

Co je to HHC-P ? 

HHC-P je psychoaktivní polosyntetický kanabinoid, který se vyrábí z CBD. HHC-P je částečně vyrobené z vodíku, je extrémně chemicky stabilní a navíc poskytuje stejné vlastnosti jako THC-P. Tento nově objevený kanabinoid totiž nabízí až 10x efektivnější formu HHC, která je podle všeho srovnatelná s jedním z nejsilnějších kanabinoidů na trhu, THC-P! 


CHCI ZJISTIT VÍCE

Co jsou live resin terpeny ? 

Celé je to o metodě zpracování, při které se uchovává původní kvalita terpenů z konopí. Na místo nešetrného sušení, se totiž rostliny ihned po sklizni zmrazí. Tím se terpeny v palicích zachovají v původní kvalitě. Terpeny se pak extrahují z tohoto zmraženého konopí pomocí různých rozpouštědel (například propanu nebo butanu).

Výsledkem tohoto zmrazovacího procesu je live resin – hutná konopná pryskyřice, která obsahuje vysokou koncentraci velmi silných terpenů. Má karamelovou barvu a konzistenci a především výraznější vůni a chuť, než ostatní klasické extrakty z konopí. Celá výroba této live resin pryskyřice je navíc levnější než klasické sušení konopí.

Je cartridge  kompatibilní s jinými bateriemi ? 

Můžete použít konektorem: Magnetický adaptér, kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510. 

Lze použít na Baterii Califarms

Jak používat baterii s předehříváním od CaliFarms ? 

Chceš-li zapnout pen nejprve 5x rychle po sobě stiskni tlačítko (opravdu rychle). Uvidíš vape pen zapnutý, když kontrolka LED pětkrát zabliká duhovou barvou. Jakmile je vape pen zapnutý, mělo by se při každém stisknutí tlačítka, rozsvítit zeleně. Při použití musíš po celou dobu držet tlačítko zmáčknuté. Dále poté 2x po sobě zmáčknout pro zapnutí předehřívání a pak 1x zmáčknout a předehřívání se vypne. Chceš-li vape pen vypnout, opět 5x rychle po sobě stiskni tlačítko. Nezapomínej pokaždé vape vypínat, protože se jedná o baterii (zvlášť pokud ji máš v kapse), je to pro tvou vlastní bezpečnost.

Baterii najdeš tady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto