Doprava zdarma od 1490 Kč

Novinky

Novinka: Květy s THCP – nejsilnější kanabinoid, co pobláznil celý svět!
Wow! Na tuhle neskutečnou bombu jsme se opravdu těšili, takže máme radost, že ti naši novinku můžeme konečně představit. THCP je známý jako nejsilnější dosud známý kanabinoid na světě a proto nesměl chybět ani u nás na e-shopu. Chceš hlubší prožitek z konopí? Seznam se našimi novými květy s THC-P a zjisti, proč je po nich nejen v zahraničí taková sháňka! 

 

Květy s THCP – utrhni zakázané ovoce!

Květy CaliFarms s THC-P (tetrahydrocannabiphorol) vynikají bezkonkurenční silou, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s květy CBD a dalšími známými kanabinoidy – nelze jej však zaměňovat s THC Delta 9.

 

Proč by tě měl THCP zajímat? 💡

 • je to nejsilnější dosud známý kanabinoid na světě
 • má mnohem vyšší účinnost ve srovnání s jinými kanabinoidy
 • přirozeně se vyskytuje v konopí a rostlině cannabis
 • je až 33x aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC
 • oproti THC není THC-P v Česku nelegální

 

Dvě legendární odrůdy s THCP – Sour Diesel a Zushi

 Hledáš hlubší prožitek?  Utrhni „zakázané ovoce“ a vyzkoušej, co naše květy s THCP dokáží!
💡Konopný květ je pokrytý lepkavým olejem THC-P, který při spalování pomalu hoří. U nás na e-shopu najdeš konopné květy s THCP ve dvou legendárních odrůdáchSour Diesel a Zushi, přičemž každý z kmenů je chutným strainem s komplexním profilem.

THCP květy novinka

Zushi THCP květy

 Proč sáhnout po konopných květech z CaliFarms?

Samotný výběr konopných květů je pro nás jen jedním z kroků, které nás vedou k našemu cíli – nabídnout kvalitní a přírodní produkty pro naše zákazníky. Při výběru konopných rostlin se zaměřujeme na kvalitu a čistotu, a to nejen z hlediska obsahu kanabinoidů, ale také z hlediska absence pesticidů a dalších nežádoucích látek
 Používáme pouze konopí té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhodobě žili a kam pravidelně jezdíme. Kontrolu nad kvalitou tak máme opravdu ve svých vlastních rukou.  
Všechny naše extrakty navíc testují nejlepší laboratoře v canna odvětví. ​​​​​Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

 

Jaké jsou účinky THCP?

Zatímco se THC-P stává populárním mezi vědci i rekreačními uživateli, stále existuje mnoho věcí, které o účincích THC-P ještě nevíme. Vědci se nicméně domnívají, že THC-P může být velmi užitečný pro léčebné účely – má potenciál pomoci od bolesti, úzkosti i depresí. Často se o THC-P píše jako o nejsilnějším kanabidiolu na světě. Podle nejnovějších výzkumů se totiž předpokládá, že THC-P je 33krát aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC. 
 
 Ačkoli je výzkum THCP stále v plenkách, předběžné studie naznačují, že může mít ve srovnání s jinými kanabinoidy, jako je THC a CBD, silnější protizánětlivé, analgetické a neuroprotektivní účinky
 Máš ohledně THCP další palčivé otázky? Tak to jsi tady správně. Na blogu máme dva podrobné články. Jeden z nich se zaměřuje na ty nejčastější otázky a najdeš ho TADY. Ten druhý se pak na THC-P dívá z více vědeckého pohledu – mrkni SEM a máš všechny informace v hrsti.
Prezident Pavel podpořil legalizaci konopí do roku 2025!


Foto: https://www.colours.cz/o-festivalu/fotogalerie/patek-21-7-colours-2023

Byli jste na Colours of Ostrava? Ne? Tak v tom případě vám unikla zajímavá zpráva! V diskuzním panelu podcastu Kecy & Politika na letošním ročníku festivalu překvapil prezident Pavel svou výzvou k legalizaci konopí. Svým stanoviskem přilákal pozornost a podporu mnoha lidí, (včetně nás) kteří věří, že je načase přehodnotit stávající přístup ke konopným produktům. Krom toho v diskuzi také sliboval amnestii pro ty, kteří byli odsouzeni za pěstování konopí, pokud by tedy došlo k její legalizaci. Pro mnohé byl jeho projev signálem, že se na politické scéně začíná prosazovat větší otevřenost k progresivním změnám. My tleskáme a držíme palce! 

 

I když prezident Pavel vyjádřil svou podporu legalizaci konopí, trvá legalizační proces už poměrně dlouho. Tato situace vyvolává otázku, proč je tento krok tak obtížné prosadit, když vědecké studie již prokázaly méně negativních dopadů konopí na zdraví ve srovnání s legálně dostupným alkoholem (mnohonásobně menší toxicita i náchylnost k závislosti). Což byl mj. také jeden z argumentů prezidenta Pavla. 

 


„Já se v téhle věci stavím tak, že podle posledních poznatků páchá konopí mnohem méně škody, než jiné povolené drogy. Regulovaná legalizace je proto na místě. Pokud bychom k tomu dospěli, a já bych pro to byl, pak by nemělo smysl, aby lidé, kteří byli odsouzeni za něco, co teď už je legalizováno, nadále seděli ve vězení. Byl by to jistě dobrý důvod k tomu tu amnestii udělit.“


   
Jedním z hlavních důvodů „zpoždění“ je stávající negativní stigma spojené s konopím, které má své kořeny v historicky konzervativním přístupu k psychoaktivním látkám. Mnozí lidé stále vnímají konopí jako nebezpečnou drogu s potenciálem zneužití. Tohle zastaralé vnímání může brzdit politiky a úřady, kteří se obávají, že by legalizace mohla vést k vyššímu užívání drog a nárůstu závislosti.

 

Dalším důležitým faktorem jsou i hospodářské aspekty. I přesto, že by legalizace konopí mohla přinést mnoho výhod, jako je například nový zdroj příjmů pro státní kasu a vytvoření nových pracovních míst, někteří se obávají, že by legalizace mohla ovlivnit zisky jiných odvětví, jako je alkoholový nebo farmaceutický průmysl. 

 

Klíčovým dílkem „puzzle“ je legislativní zákon

 

Zdá se, že pro legalizaci konopí chybí jen jedno klíčové dílčí opatření – legislativní zákon. Vláda již schválila plán pro boj proti závislostem s opatřeními do roku 2025, který zahrnuje:

 

 • posílení prevence a léčby závislostí
 • vznik regulovaného trhu s konopím

 

Tímto krokem by mělo do rozpočtu přibýt až 4 miliardy korun a zároveň by se zlepšila prevence závislostí a dostupnost léčby.

 

Důležité je však zajistit, aby právní rámec a regulace byly postaveny na pevných základech, které pomohou minimalizovat možné negativní důsledky a zajistit tak i lepší bezpečnost veřejnosti (kontrolovaná legalizace by mohla pomoci v boji proti černému trhu, který často prodává nekvalitní zboží). Legislativní proces může být složitý, a proto je nezbytné, aby se politici, odborníci a veřejnost dohodli na společném cíli a dlouhodobých prospěšných opatřeních.

 

Legalizace konopí by mohla přinést významné pozitivní změny v české společnosti. Měla by umožnit lékařské využití konopí pro pacienty, kteří mohou získat úlevu od bolesti nebo jiných obtíží. Je však klíčové, aby byla vytvořena odpovídající legislativa, která zajistí bezpečnost a odpovědnost ve všech aspektech legalizace.

 

Doufejme tedy, že se co nejdříve podaří nalézt kompromis, který posune českou společnost blíže k progresivnějšímu a především lidštějšímu přístupu ke konopí.

Novinky od CaliFarms: To tady ještě nebylo! Zjisti víc a vyhraj

 

 

Jsi srdcař? Víme! Proto jsme si pro tebe připravili našlapané novinky, které se ti budou (zvlášť teď v létě) určitě hodit. Fanfáry, prosíme! Představujeme ti vlastní doplňky – supr čupr kšiltovky s logem CaliFarms ve třech barvách; držák „popsocket“, který nedáš z ruky. Doslova. A pak ještě jednu vytuněnou libůstku, co ti nedá spát. A protože ti chceme dělat radost, rovnou jsme k tomu vykopli i soutěž. Chceš získat balíček plný CaliFarms novinek? Čti dál a buď výhře o krok blíž! 

 

Kšiltovky s logem CaliFarms

 

Nechceme módním návrhářům fušovat do řemesla, ale tohle je podle nás naprostý letní „must have“ pro všechny, co chtějí mít pod čepicí! Kšiltovka CaliFarms tě ochrání před sluncem a ještě budeš za stylaře. Kšiltovky mají unisex střih, jsou z kvalitního materiálu a zdobí je ikonické logo CaliFarms a taky náš tajný slogan (je důmyslně ukrytý na spodní straně, takže o tom budeš vědět jen ty). Velikost si navíc můžeš bez problémů přizpůsobit podle sebe.

 

Prostě dokonalé kombíčko pro všechny, co se nebojí dát světu najevo, že patří do našeho gangu. Chceš ji?

S CaliFarms máš pod čepicí! 

 

 • 100% bavlna
 • unikátní logo CaliFarms
 • tři barevné varianty (černo-červená, černá a modrá)
 • velikost si můžeš jednoduše přizpůsobit 
 • srdcovka naší značky ukrytá pod čepicí: „Established long time before it was legal“

Držák „popsocket“ nepustíš z ruky 

Jak víš, bezpečnost je pro nás na prvním místě. A protože jdeme s dobou, rozšířili jsme tohle pravidlo i na naše technologické „hračky“ (čti: mobily, tablety, čtečky… ) 

 

Popsocket je šikovná malá vychytávka, kterou jednoduše přilepíš na zadní kryt jakéhokoli zařízení a voilà – praktický držák je na světě! Je to dost „handy“ věcička při focení, sledování videí, psaní zpráv nebo čtení knih. Chceš mít svoje nádobíčko v bezpečí? Tak tenhle držák s vytuněným logem CaliFarms je tvoje šance! 

Teď už ti mobil nikam neuteče

 

 • snadné a pohodlné držení mobilu/tabletu/čtečky…
 • kvalitní a odolný materiál 
 • unikátní logo CaliFarms
 • dvě barevné varianty (bílá a černá)

 

 

 

 

K objednávce ti tenhle „gadget“ přibalíme jako dárek a pokud ho chceš samostatně, dostaneš ho od nás zdarma a zaplatíš jen za poštovné. 

 

To je dobrý deal, co říkáš?

 

Vyhraj CaliFarms balíček plný novinek!

 

A protože ti chceme dělat radost, vykopli jsme o novinky soutěž na Instagramu. Chceš si zahrát? Tak potřebuješ vědět, pár maličkostí. 

 

Jaká jsou pravidla?

 

✅ sleduj naši stránku na IG: CaliFarms

✅ dej „like“ soutěžnímu příspěvku

✅ označ do komentářů dva své parťáky 

✅ sdílej příspěvek u sebe ve stories

 

My za týden vylosujeme jednoho výherce a s celou parádou ho vyhlásíme u nás na profilu. Tak nás nezapomeň sledovat a držíme palce! 

Tajemství na závěr

 

Jsme si jistí, že tě ještě zajímá ta tajná malá „libůstka“, kterou jsme si pro tebe připravili a o které ještě nepadlo ani slovo, viď? Bude to mňamka – nová „vonná tyčinka“ (alias joint) v příchutích… které ti ale zatím neprozradíme. Takže se nech překvapit. A pokud ti to tajemství nedá spát, dopředu se omlouváme. 😇

 

Už teď nám ale můžeš věřit, že to bude něco extra. Letní, ovocné a osvěžující.

Tak buď ve střehu a vyhlížej první vlaštovky!

3 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto