ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

Dobíjecí baterie

Chceš mít doma funkční stylovku, kterou jen tak něco nerozhází? Vyzkoušej naši dobíjecí baterii CaliFarms s kapacitou 380 mAh! Obsahuje USB nabíječku a ovládá se pouze jedním tlačítkem, takže používání je doslova „piece of cake“. A protože víme, že i na velikosti záleží, naše baterie se ti vleze tak akorát do ruky. Tobě tak už nic nestojí v cestě – stačí popadnout a můžeš vyrazit kamkoliv tě tvé toulavé nohy donesou!
Baterie pro e-kouření jsou nabíjecí, ale samozřejmě stejně jako každý jiný přístroj i baterie mají určitou délku životnosti. Podle typu a výrobce se průměrně odhaduje cca. 300 nabití. Po čase ztrácí baterie svoji kapacitu, a proto je lepší koupit náhradní.

 

HHC Vape se u nás řadí do dvou kategorií - HHC s jednorázovou baterií a HHC cartridge s vyměnitelnými bateriemi. Přesně tady najdete všechny náhradní baterie, nedílnou součástku, kterou dříve či později budete muset vyměnit.

 

6 položek celkem

Nejčastější dotazy 

Jakou baterii potřebuji k HHC náplni?

Baterii s magnetický adaptérem a závitem 510

 

Za jak dlouho je nutné baterie vyměnit?

Výrobci zpravidla uvádějí životnost baterií kolem 200 až 300 dobití. V reálu je ale toto číslo většinou vyšší. U všech baterií paradoxně platí, že čím více baterii používáte, tím pomaleji bude stárnout a naopak. 

 

Jak prodloužit životnost baterie?
Baterie nevystavujte příliš vysokým nebo naopak extrémně nízkým teplotám. Co se týká skladování lithiových baterií, optimální podmínky jsou při teplotě 0 °C až 25 °C. Baterie nikdy nekupujte od neznámých či neprověřených prodejců.

 

Jak se baterie CaliFarms používá?
Chceš-li vape pen zapnout, nejprve 5x rychle po sobě stiskni tlačítko (opravdu rychle). Vejp se poté zapne, což zjistíš tak, že kontrolka 5x zabliká duhovými barvami. Jakmile je vejp zapnutý, měla by se kontrolka po každém stisknutí tlačítka rozsvítit zeleně. 
 
Při používání vejpu je potřeba držet tlačítko celou dobu zmáčknuté. 
Chceš znát tajné fígle? 
  • Pro zapnutí předehřívání zmáčkni tlačítko 2x po sobě.
  • Pro vypnutí předehřívání pak stačí tlačítko zmáčknout 1x.
  • Pro vypnutí vape penu opět zmáčkni tlačítko 5x rychle po sobě.
 
Nezapomínej svůj vejp pokaždé vypínat. Je to z bezpečnostních důvodu, protože přece jen se stále jedná o baterii, kterou budeš pravděpodobně nosit všude možně po kapsách… 
 
Používáme ověření věku Adulto