Doprava zdarma od 2999 Kč

Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g

Připrav se na elektrizující zážitek, co tě vystřelí z gauče! 


Konopné květy unikátní odrůdy Watermelon OG v naší THCPO vonné tyčince si tě omotají kolem prstu. Svěží ovocný profil, zemité podtóny a bohatý poprašek trichomů – hotový sen pro každého sběratele! Květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100% přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí s THCPO 10% extraktem a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě! Dokonalá odměna pro náročné.

S CaliFarms víš, co kupuješ:
THCPO: 10%
CBD: 13,15 %
THC: 0,54 %
CBDA: 14,22 %
CBGA: 0,67 %
CBG: 0,67 %

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1354
Značka: Califarms
349 Kč

INDICA

POŘÁDNÝ rock'n ROLL!


Chceš vědět, jak to „válíme“ v CaliFarms?

Odrůda Watermelon OG pro náročné sběratele (indica, sušina – 1,5 g) 

  • obohaceno o THCPO extrakt
  • obohaceno o konopné terpeny
  •  přírodní terpeny pro výraznější aroma
  • wrap ze 100% přírodního papírku 
  • keramický filtr 
  • šetrný proces sušení květů 
  • neobsahuje tabák okamžitá odměna bez starostí
Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g
Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g

S CALIFARMS VÍŠ CO KUPUJEŠ:

Opravdový sběratel tuší, že tohle není žádná křehká květinka – Watermelon OG je jedinečná odrůda, která dává silně najevo, kdo je tu šéf. Jedná se o Indicu a svěřujeme ji proto jen do zkušených rukou.

Náše nová THCPO vonná tyčinka obsahuje 10% prémiový extrakt THCPO, takže je to ideální volba pro ty, kteří dokáží ocenit nejen jedinečné vlastnosti a dokonalou konzistenci, ale také bohatou vůni sladkého ovoce se svěžím podtónem melounu.

Co je to THCPO?

THCPO (THCP-O) neboli tetrahydrokanabiphorol acetát, je vzrušující nový objev ve světě semi syntetických kanabinoidů, který vznikl jako modifikovaná forma kanabinoidu tetrahydrokanabiphorolu (THCP) – „duplikátu“ známé psychoaktivní sloučeniny THC – ke které byla chemickou reakcí zvanou acylace přidána acetátová skupina („O“). Oba tyto kanabinoidy mají postranní řetězec o sedmi uhlících, na rozdíl od THC, který má pouze pětiuhlíkový alkylový řetězec.

• Víc o THCPO najdeš v tomto článku -https://www.califarms.cz/rubriky/blog/thcpo

Vonná tyčinka THCPO Watermelon OG 1,5g

UPOZORNĚNÍ:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto