Doprava zdarma od 2999 Kč

HHC Vape mix 1 ml náplň 5+5 Zdarma


Naše do detailu propracované náplně s HHC ti vyrazí dech. Jsou nejen krásné na pohled, ale především – účinné! K výrobě našeho HHC totiž používáme pouze konopí té nejvyšší kvality z námi ověřených farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává co by kamenem dohodil od místa, kde žijeme. Můžeme ti proto s klidným srdcem slíbit, že tyhle unikátní sběratelské kousky obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

  • prémiový extrakt HHC (Hexahydrocannabinol)
  • obsah: 1 ml 
  • V balení: 10 ks 
  • konopný extrakt s příchutí a terpeny 
  • neobsahuje THC
  • testováno nezávislou třetí stranou, aby byla zajištěna TOP kvalita produktu
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 890
Značka: Califarms
3 495 Kč
Kategorie: HHC
Položka byla vyprodána…

SVĚŽÍ HHC STYLOVKA DO SBÍRKYUpozornění:

 HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 


Co je to HHC a jakým způsobem se vyrábí?

HHC (neboli Hexahydrokanabinol) je kanabinoid, který je považován za přírodní i polosyntetický v závislosti na tom, odkud pochází a jak je vytvořen. 

Přestože se HHC přirozeně vyskytuje v rostlinách technického konopí, je vzácný – nachází se zde totiž pouze v nepatrných „minoritních“ množstvích (za to ale s velmi vysokou účinností). Na výrobu konopných produktů s extraktem z přírodního HHC, jako jsou například i naše oblíbené náplně, jednorázové vape peny a gummies, by proto bylo zapotřebí doslova vyplenit celé lány konopí, což by bylo nesmírně náročné. A to nejen z environmentálního hlediska. 

Za normálních podmínek proto není možné extrahovat dostatečné množství HHC přirozenou cestou a použít ho v produktech pro komerční účely. A proto se obvykle syntetizuje v laboratoři za pomoci procesu hydrogenace. 

Více informací o výrobě HHC najdeš TADY


Co jsou to terpeny ? 

Konopí obsahuje velké množství terpenů, které jsou terapeuticky prospěšné pro lidský organismus. Jsou také zodpovědné za pachy, které si spojujeme s konopím, stejně jako s dalšími produkty, se kterými se setkáváme v každodenním životě. Navíc mají terapeutické účinky, které zesilují a doplňují účinky kanabinoidů.


Dozvědět se více

Je cartridge kompatibilní s jinými bateriemi?

Naše náplně s HHC můžeš v klídku použít s konektorem: Magnetický adaptér je kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510. 

Pokud chceš mít doma opravdovou stylovku, můžeš vyzkoušet naši dobíjecí  Baterii Califarms s kapacitou 380 mAh. Obsahuje USB nabíječku a ovládá se pouze jedním tlačítkem. Jednodušší už to být nemůže.

Jak se baterie CaliFarms používá?

Chceš-li vape pen zapnout, nejprve 5x rychle po sobě stiskni tlačítko (opravdu rychle). Vejp se poté zapne, což zjistíš tak, že kontrolka 5x zabliká duhovými barvami. Jakmile je vejp zapnutý, měla by se kontrolka po každém stisknutí tlačítka rozsvítit zeleně. 

Při používání vejpu je potřeba držet tlačítko celou dobu zmáčknuté. 

Chceš znát tajné fígle? 

  • Pro zapnutí předehřívání zmáčkni tlačítko 2x po sobě.
  • Pro vypnutí předehřívání pak stačí tlačítko zmáčknout 1x.
  • Pro vypnutí vape penu opět zmáčkni tlačítko 5x rychle po sobě.


Nezapomínej svůj vejp pokaždé vypínat. Je to z bezpečnostních důvodu, protože přece jen se stále jedná o baterii, kterou budeš pravděpodobně nosit všude možně po kapsách… 

 

Jak poznat důvěryhodný zdroj produktů s HHC? 

Renomované značky v oblasti konopí nechávají své produkty velmi důkladně otestovat a vždy se rozhodnou pro úplný certifikát analýzy provedený důvěryhodnými laboratořemi třetích stran, které testují přesné údaje o čistotě a bezpečnosti konopných extraktů. 

Pokud proto chceš rozšířit svou sbírku o produkty s HHC, vybírej pouze ty, u kterých je daná garance nezávislého testování a je jasné, že daná značka produkty neředí a nijak neupravuje.

Jsou naše produkty Laboratorně testované?

K výrobě HHC v našich CaliFarms produktech používáme nejmodernější vědecké technologie. Po počáteční syntéze prochází naše HHC několika kroky čištění, abychom zajistili, že nabízíme pouze produkty té nejvyšší kvality na trhu. 

Všechny naše konopné extrakty jsou důkladně testovány nejlepšími laboratořemi v canna odvětví a jejich složení obsahuje pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Podrobnou analýzu ti rádi zašleme na vyžádání.

Je CaliFarms česká značka?

Jednoduchá odpověď je ANO. Jsme česká značka a jsme na to hrdí. Oproti jiným však máme jednu nespornou výhodu – sídlíme přímo u zdroje. V Kalifornii. Právě díky tomu totiž můžeme osobně dohlížet na všechny výrobní procesy. Od výběru té správné odrůdy přes testování až po konečné ladění designu. Kvalitu našich výrobků tak máme skutečně ve svých vlastních rukou.

Chceš se o nás dozvědět více? Část našeho příběhu najdeš Tady

UPOZORNĚNÍ:

Produkt je v souladu se zákonem §167/1998. Určeno pouze k průmyslovým, technickým a zahradnickým účelům. Chceme zdůraznit, že tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Informace zde uvedené jsou pouze obecného informativního charakteru, získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkty nejsou určeny pro osoby mladší 18 let a je třeba je uchovávat mimo dosah dětí. Při doručování budeme kontrolovat tvůj věk, měj proto prosím po ruce doklady. 

Je-li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 4.2.2024
Super produkt
Používáme ověření věku Adulto