AK-47 Terpeny

Zemitá-dřevěná-štiplavá

 

AK-47, také známý jako „AK“ je hybridní odrůda konopí s dominantní Sativou, který mísí kolumbijské, mexické, thajské a afghánské odrůdy. Výsledkem je komplexní směs chutí a účinků.Tento Terpen často pomáhá podporovat zaměření kreativního typu a umožňuje uživatelům ponořit se hlouběji do svého umění.

  • Velikost: 5 ml
  • Vyrobeno v USA
  • 100% přírodní a organické
  • 100% čisté terpeny
  • Neuvěřitelně chutné
Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
1 249 Kč
Kategorie: Terpeny
AK47
Novinka

AK-47 Terpeny 5 ml

Díky našim terpenům získáte skvělý pocit relaxace a celkovou pohodu

AK-47 Terpeny

AK-47 Terpeny

AK-47 Terpeny

AK-47 Terpeny

AK-47 Terpeny

Blue Dream Terpeny

Tento Terpen s dominancí Sativy mísí kolumbijské, mexické, thajské a afghánské odrůdy a spojuje tak komplexní směs chutí a účinků. Jeho vůně je kyselá a zemitá, jeho sladké, květinové tóny se plně projeví až v chuti.

AK 47 terpen vám nabízí bujný zážitek. Což vás udrží v mentální ostražitosti a zapojení do kreativních nebo společenských aktivit.

Pro chuť a účinek musíte tento terpen před použitím naředit: 1-15% se všemi produkty na olejové bázi.

Co jsou to Terpeny?

Konopí obsahuje velké množství terpenů, které jsou terapeuticky prospěšné pro lidský organismus. Jsou také zodpovědné za pachy, které si spojujeme s konopím, stejně jako s dalšími produkty, se kterými se setkáváme v každodenním životě. Navíc mají terapeutické účinky, které zesilují a doplňují účinky kanabinoidů.


AK-47 Terpeny

Složení:

Myrcene, B-Caryophyllene, Limone, a-Pinene, Humulene, Linalool, Terpinolene, Flavors (100+ Terpene Blend)

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení