Doprava zdarma od 2999 Kč

3x HHC Vape náplň 1 ml s terpeny Durban poison, Lemon Skunk, Cheese

Objevte Tři nejoblíbenější  HHC Náplně 1 ml – 1x  Durban Poison, 1x Lemon Skunk, 1x Cheese  za zvýhodněnou cenou potěší vás i vaše blízké.

Califarms HHC  je nejlepší  extrakt na trhu.  

  • Prémiový extrakt HHC 
  • 1 ml náplň  s terpeny
  • Neobsahuje THC
  • Testováno třetí stranou, aby byla zajištěna čistota a nejvyšší kvalita produktu

 

Vyprodáno, Děkujeme Vyprodáno, Děkujeme Zvolte variantu
Kód: 615/S B 615/BEZ Zvolte variantu
Značka: Califarms
1 549 Kč 1 299 Kč od 1 299 Kč
Kategorie: HHC
durban poison, cheese a lemon skunk califarms
Novinka

3x HHC VAPE NÁPLŇ 1 ml s terpeny 

                                    

Upozornění:

HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 


Je HHC Califarms Laboratorně testováno?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

Je cartridge  kompatibilní s jinými bateriemi ? 

  • ANO, je kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510
  • Lze použít na Baterii Califarms

Jak používat baterii Califarms ? 

Chcete-li zapnout  pen nejprve 5x rychle po sobě stiskněte tlačítko (opravdu rychle). Uvidíte Vape pen zapnutý, když kontrolka LED pětkrát zabliká duhovou barvou. Jakmile je Vape pen zapnutý, mělo by se při každém stisknutí tlačítka, rozsvítit zeleně. Při použití musíte po celou dobu držet tlačítko zmáčknuté. Dále poté 2x po sobě zmáčknout se zapne předehřívání a 1x zmáčknutí se předěhřívání vypne. Chcete-li Vape pen vypnout opět 5x rychle po sobě stiskněte tlačítko. Nezapomínejte pokaždé Vape vypínat, protože se jedná o baterii a pokud ji máte v kapse, je to pro Vaši bezpečnost. 

Co je to HHC?  

CO je to HHC si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 


CHCI ZJISTIT VÍCE

Co jsou to terpeny ? 

Co jsou to terpeny ?

Konopí obsahuje velké množství terpenů, které jsou terapeuticky prospěšné pro lidský organismus. Jsou také zodpovědné za pachy, které si spojujeme s konopím, stejně jako s dalšími produkty, se kterými se setkáváme v každodenním životě. Navíc mají terapeutické účinky, které zesilují a doplňují účinky kanabinoidů.


Dozvědět se více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto