Doprava zdarma od 2999 Kč

THC-P Vape Watermelon Zkittlez 1 ml - jednorázový

NOVINKA - Califarms THC-P je nejsilnější dosud známý Kanabinoid na světě. Má mnohem vyšší účinnost ve srovnání s jinými kanabinoidy a je až 33x aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC

Náš jednorázový Vape THC-P (tetrahydrocannabiphorol) má naprosto unikátní profil. Vynikají bezkonkurenční sílu, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s HHCP. 

  • Prémiový extrakt THC-P a HHC
  • 1 ml náplň s Live resin terpeny Watermelon Zkittlez
  • přirozeně se vyskytuje v konopí a rostlině cannabis

DRUHÝ KUS AUTOMATICKY PŘIDÁME DO BALÍČKU

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Již brzy
Kód: 1049
Značka: Califarms
1 199 Kč
Kategorie: THC-P
Položka byla vyprodána…

JEDNORÁZOVÝ

THC-P VAPE S LIVE RESIN TERPENY 1 ml

 

Upozornění:

 THC-P sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 

 

Co je to THCP ? 

Zatímco se THC-P stává populárním mezi vědci i rekreačními uživateli, stále existuje mnoho věcí, které o účincích THC-P ještě nevíme. Vědci se nicméně domnívají, že THC-P může být velmi užitečný pro léčebné účely – má potenciál pomoci od bolesti, úzkosti i depresí. Často se o THC-P píše jako o nejsilnějším kanabidiolu na světě. Podle nejnovějších výzkumů se totiž předpokládá, že THC-P je 33krát aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC. 

  • je to nejsilnější dosud známý kanabinoid na světě
  • má mnohem vyšší účinnost ve srovnání s jinými kanabinoidy
  • přirozeně se vyskytuje v konopí a rostlině cannabis
  • je až 33x aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC
  • oproti THC je THC-P v Česku legální

CO je to THCP si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 

CHCI ZJISTIT VÍCE

 

Co jsou to terpeny ? 

Co jsou to terpeny ?

Od intenzivní vůně pomeranče v okamžiku, kdy propíchneš jeho slupku, přes štiplavou chuť listu bazalky až po nádhernou vůni linoucí se z levandulového keře – terpeny jsou organické sloučeniny, které mají klíčový význam pro chutě a vůně tvořící náš svět. 

Ve své podstatě jsou terpeny organické sloučeniny, které se nacházejí v pryskyřičných žlázách (trichomech) rostliny konopí (a v mnoha dalších divoce rostoucích rostlinách) a které jsou v konečném důsledku zodpovědné za chuťové a aromatické vlastnosti. Samotné terpeny jsou přirozeně se vyskytující se spojení atomů vodíku a uhlíku.

 

Dozvědět se více

Objeví se THCP v testech na drogy?

Většina standardních drogových testů je určena k detekci THC a jeho metabolitů, nikoli THC-P. Protože má však THC-P podobnou strukturu jako THC, je možné, že by mohl vyvolat falešně pozitivní výsledek drogového testu. Navíc pokud zakoupený produkt s THC-P obsahuje také THC, mohlo by jeho použití vést k pozitivnímu drogovému testu na THC.

Je cartridge  kompatibilní s jinými bateriemi ? 

Ne, jedná se o jednorázový THCP vape.

Je THC-P Vape Laboratorně testován?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AM Avatar autora | 16.11.2023
Prostě skvělý.
Používáme ověření věku Adulto