Doprava zdarma od 2999 Kč

THC-P mini jointy 5 ks - Lemon cherry gelato 2 g

Hravá odměna, která se vejde do každé kapsy? Máme! Naše nové balení 5 ks ručně balených jointů populární odrůdy Sour Diesel (2 g) s extrémně silným THCP si tě omotá. 

A to doslova.

Květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100% přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí infuzované 10% THCP extraktem a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě! Cítíš ve vzduchu třešeň? Tak to ti právě před dveře dorazil náš Black Cherry Gelato! 

 

S CaliFarms víš, co kupuješ:

1 joint (indica):  0,4 g

 • THCP: 10 %
 • HHC: 5 %
 • CBD: 16,15 %
 • THC: 0,70 %
 • CBG: 0,36 %
 • CBC: 0,14 %

DRUHÝ KUS AUTOMATICKY PŘIDÁME DO BALÍČKU

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Již brzy
Kód: 1083
Značka: Califarms
549 Kč
Kategorie: THC-P Mini Jointy
Položka byla vyprodána…

THC-P MINI JOINTY 5 ks 

Black Cherry Gelato 2 g

                                    

Upozornění:

THCP sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 


Co je to THCP ? 

Zatímco se THC-P stává populárním mezi vědci i rekreačními uživateli, stále existuje mnoho věcí, které o účincích THC-P ještě nevíme. Vědci se nicméně domnívají, že THC-P může být velmi užitečný pro léčebné účely – má potenciál pomoci od bolesti, úzkosti i depresí. Často se o THC-P píše jako o nejsilnějším kanabidiolu na světě. Podle nejnovějších výzkumů se totiž předpokládá, že THC-P je 33krát aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC. 

 • je to nejsilnější dosud známý kanabinoid na světě
 • má mnohem vyšší účinnost ve srovnání s jinými kanabinoidy
 • přirozeně se vyskytuje v konopí a rostlině cannabis
 • je až 33x aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC
 • oproti THC je THC-P v Česku legální

CO je to THCP si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 

CHCI ZJISTIT VÍCE


Co jsou to terpeny ? 

Co jsou to terpeny ?

Od intenzivní vůně pomeranče v okamžiku, kdy propíchneš jeho slupku, přes štiplavou chuť listu bazalky až po nádhernou vůni linoucí se z levandulového keře – terpeny jsou organické sloučeniny, které mají klíčový význam pro chutě a vůně tvořící náš svět. 

Ve své podstatě jsou terpeny organické sloučeniny, které se nacházejí v pryskyřičných žlázách (trichomech) rostliny konopí (a v mnoha dalších divoce rostoucích rostlinách) a které jsou v konečném důsledku zodpovědné za chuťové a aromatické vlastnosti. Samotné terpeny jsou přirozeně se vyskytující se spojení atomů vodíku a uhlíku.


Dozvědět se více

Objeví se THCP v testech na drogy?

Většina standardních drogových testů je určena k detekci THC a jeho metabolitů, nikoli THC-P. Protože má však THC-P podobnou strukturu jako THC, je možné, že by mohl vyvolat falešně pozitivní výsledek drogového testu. Navíc pokud zakoupený produkt s THC-P obsahuje také THC, mohlo by jeho použití vést k pozitivnímu drogovému testu na THC.

Co je to HHC-P ? 

HHC-P je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Je to tak trochu kříženec mezi populárním HHC (hexahydrocannabinolem) a THC-P (tetrahydrocannabiforol).

CO je to HHCP si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 


CHCI ZJISTIT VÍCE

Je THC-P nápň Laboratorně testována?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NP Avatar autora | 17.11.2023
Vynikajicí a nadherný design !!
Používáme ověření věku Adulto