White Melon Premium HHC květy - HHC: 15%. CBD: 14,9% THC:0,64% CBC: 0,82%

White Melon je jeden z našich prvních strainů, které máme v nabídce. Vybrali jsme ho také díky jeho  sladké vůni, která Vás prostě dostane. Tyto květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu. 

  • HHC: 15%
  • CBD: 14,9 % 
  • THC:0,64%
  • CBC: 0,82%

 

Varianta
Můžeme doručit do:
29.3.2023 29.3.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 786/1 G 786/3-5 Zvolte variantu
Značka: Califarms
235 Kč 599 Kč od 235 Kč
Kategorie: Květy

HHC WHITE MELON 

Květy technického konopí s obsahem HHC: 15% THC do 1% a maximálně 23% CBD* 

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jak jsou květy balené  ? 

Díky správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení jsou naše HHC květy výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek – varujeme, neodoláš! 

Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.