ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

THCP květy Purple 10 g – 7 % THC-P, 10 % HHC & 0,64 % THC

NEW DESIGN! 10g balení „small buds“ květů PURPLE s THCP 

H2:  Nejsilnější kanabinoid na světě u tebe v obýváku? Hell yeah! Naše květy Purple s THCP se ohákly do nového 10g balení, které je plné prémiových „small buds“ paliček. A věř nám, že v tomto případě na velikosti nezáleží. 

Stačí nabrat do hrsti a máš o zábavu postaráno!

S CaliFarms víš co kupuješ: 

  • HHC: 10 %
  • THC-P:  7 % 
  • CBD: 15,82 %
  • THC:   0,64 %
  • CBC:   0,82 %
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Již brzy
Kód: 1026
Značka: Califarms
1 299 Kč
Kategorie: Květy
Položka byla vyprodána…

Květy Purple s THC-P 

10 g popcorn

UNIKÁTNÍ DESIGN I VELIKOST

HHC: 10 % THC-P: 7 %  CBD: 15,82 % THC: 0,64 % CBC: 0,82%

Nový design našeho 10g pytlíčku „Popcorn“ nás neskutečně baví – originalita z něj totiž křičí na míle daleko! Nechali jsme si ho nakreslit na míru a splňuje každé naše přání. Je barevný, hravý a tak akorát do ruky.

Krom toho je ale obal také vysoce funkční. Kvalitní vzduchotěsné balení nepropustí ani trichom! Květy navíc pečlivě selektujeme, v balení proto najdeš dohromady 10 g prémiových „small buds“ paliček a věř, že v tomto případě na velikosti nezáleží. Naše květy s THCP (indoor produkce) jsou vždy výrazně aromatické, nadýchané a svěží.


THCP květy Purple 10 g – 7 % THC-P, 10 % HHC & 0,64 % THC
THCP květy Purple 10 g – 7 % THC-P, 10 % HHC & 0,64 % THC

Květy PURPLE s THCP ! UVOLNI SE DO TOHO

Naše květy Purple s extraktem THC-P (tetrahydrocannabiphorol) mají naprosto unikátní profil. Vynikají bezkonkurenční silou, která poskytuje intenzivnější a dlouhodobější účinky ve srovnání s květy CBD a dalšími známými kanabinoidy. 

Je známo, že zahraniční uživatelé si legendární odrůdu Purple vybírají, aby jim pomohla zmírnit příznaky spojené s bolestí, stresem a nespavostí.

  • Příjemný euforický pocit
  • Pocity hlubokého fyzického uvolnění

Neexistují nicméně žádné dlouhodobé a definitivní studie o účincích květů s extraktem THC-P. Vše, co je uvedeno výše, vychází z přímých zkušeností uživatelů a slouží čistě jako informace, která nikoho nenavádí k užití. V žádném případě nenaznačujeme, že tvá zkušenost bude stejná.


Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jsou květy Laboratorně testované?

Provádíme pravidelné kontroly všech našich extraktů na obsah kanabinoidů a také dalších látek, které by mohly dělat neplechu – např. železo, pesticidy, herbicidy, plísně… 

Nejlepší THCP květy na trhu   ? 

Díky správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení jsou naše HHC květy výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek – varujeme, neodoláš! 

Samotný výběr konopných květů je pro nás jen jedním z kroků, které nás vedou k našemu cíli – nabídnout kvalitní a přírodní produkty pro naše zákazníky. Při výběru konopných rostlin se zaměřujeme na kvalitu a čistotu, a to nejen z hlediska obsahu kanabinoidů, ale také z hlediska absence pesticidů a dalších nežádoucích látek

Používáme pouze konopí té nejvyšší kvality z lokálních farem v Coloradu a Kentucky, které se zpracovává coby kamenem dohodil od místa, kde jsme dlouhodobě žili a kam pravidelně jezdíme. Kontrolu nad kvalitou tak máme opravdu ve svých vlastních rukou. 

Všechny naše extrakty navíc testují nejlepší laboratoře v canna odvětví. Můžeš se proto 100% spolehnout, že produkty CaliFarms obsahují pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Co je to THC-P ? 

THCP je pravděpodobně nejsilnější dosud známý kanabinoid na světě. Je relativně nový, vzácný a fascinující. Není proto divu, že si THC-P získal pozornost nejen vědecké komunity, ale i rekreačních uživatelů konopí. A protože si vzhledem k jeho výrazným terapeutickým přínosům získal i nás, sepsali jsme ti v tomto článku vše, co o THC-P potřebuješ vědět – nechceme nic říkat, ale do budoucna se ti to bude hodit. ;) Odpovíme ti na ty nejčastější otázky. Jako třeba, jestli je THCP legální, jaké má účinky, kde a jaké produkty s THC-P si můžeš koupit nebo jaké je u THCP dávkování. Bude to prostě jízda. Tak si drž vejp, protože teď to roztočíme!


CHCI ZJISTIT VÍCE

Jaký je rozdíl mezi THCP, HHC a HHC-P?

 THCP a HHC mají podobnou strukturu a vyvolávají podobné účinky a vlastnosti jako běžná marihuana. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že THCP je mnohem silnější a opojnější. Obě sloučeniny lze vyrobit v laboratoři z delta-9 tetrahydrokanabinolu a delta-8 tetrahydrokanabinolu. 

 Někteří uživatelé nicméně uvádějí, že zážitek z HHC-P je podobný jako u THC-P, ale s déle trvajícími účinky. 

 Chceš se o rozdílu mezi HHC a HHC-P dozvědět více? O tom, jak HHC může pomoci s třasem i zánětlivostí se rozpoutala mezinárodní diskuze před pár měsíci. My jsme ji pro tebe sepsali do článku TADY. A pokud už znáš HHC do poslední kapky a myslíš, že už tě nic nepřekvapí, tak si musíš přečíst náš článek o účincích a benefitech HHCP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto