Doprava zdarma od 2999 Kč

Cheese Premium HHC květy- HHC15% THC: 0,47%

 CHEESE je jeden z našich dalších strainů, které máme v nabídce. Vybrali jsme ho také díky jeho sýrové vůni, která Vás prostě dostane. Tyto květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a po přijetí na náš sklad je navíc selektujeme od menších a méně vhodných kusů, abychom Vám nabídli maximální možnou kvalitu. 

  • HHC: 15%
  • CBD: 13%
  • THC: 0,47%
  • CBGA: 0,22%
  • CBC: 0,12%
  • CBG: 0,07%
Varianta
Můžeme doručit do:
19.4.2024 19.4.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 789/1 G 789/3-5 Zvolte variantu
Značka: Califarms
189 Kč 499 Kč od 189 Kč
Kategorie: Květy

HHC CHEESE 

Květy technického konopí s obsahem HHC: 15% THC do 1% a maximálně 23% CBD*

Upozornění:

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

  • Důležité: Při doručení je možná kontrola věk - pro nákup našich produktů musíte být starší 18 let. Připravte si prosím jakýkoliv doklad totožnosti pro rychlejší vyřízení.

Nejčastější Otázky 


Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

Jak jsou květy balené ? 

Díky správnému skladování a kvalitnímu (vzduchotěsnému) balení jsou naše HHC květy výrazně aromatické, nadýchané a svěží. Prostě dokonalý sběratelský kousek – varujeme, neodoláš! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto