Doprava zdarma od 2999 Kč

HHC mini jointy watermelon OG 2g & HHC tyčinka Lemon cherry gelato 1,5 g

Hravá odměna, která se vejde do každé kapsy? Máme! 

A to doslova.

Květy pochází z indoor (vnitřní) produkce a jsou obaleny ve 100% přírodním papírku. Žádný tabák tam tedy nenajdeš – jen prémiové konopí a přírodními terpeny v té nejvyšší možné kvalitě! 

S CaliFarms víš, co kupuješ:

 

1 x 5 ks HHC mini jointy watermelon OG (sativa): 0,4 g

 • HHC: 30 %
 • CBD: 9,76 %
 • THC: 0,42 %
 • CBDA: 10,83 %
 • CBGA: 0,15 %
 • CBG: 0,03 %

1 x  HHC tyčinka 1,5 g Lemon cherry gelato (indica): 

 • HHC:30%
 • CBD: 13,15 %
 • THC: 0,54 %
 • CBDA: 14,22 %
 • CBGA: 0,67 %
 • CBG: 0,67 %
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Již brzy
Kód: 1118
Značka: Califarms
695 Kč
Kategorie: JOINTY
Položka byla vyprodána…

HHC MINI JOINTY 5 ks  Watermelon OG 2 g 

& HHC tyčinka Lemon cherry gelato 1,5 g                                    

Upozornění:

THCP sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 


Co je to HHC ? 

CO je to HHC si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 


CHCI ZJISTIT VÍCE

Co je to THCP ? 

Zatímco se THC-P stává populárním mezi vědci i rekreačními uživateli, stále existuje mnoho věcí, které o účincích THC-P ještě nevíme. Vědci se nicméně domnívají, že THC-P může být velmi užitečný pro léčebné účely – má potenciál pomoci od bolesti, úzkosti i depresí. Často se o THC-P píše jako o nejsilnějším kanabidiolu na světě. Podle nejnovějších výzkumů se totiž předpokládá, že THC-P je 33krát aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC. 

 • je to nejsilnější dosud známý kanabinoid na světě
 • má mnohem vyšší účinnost ve srovnání s jinými kanabinoidy
 • přirozeně se vyskytuje v konopí a rostlině cannabis
 • je až 33x aktivnější na kanabinoidních receptorech CB1 než THC
 • oproti THC je THC-P v Česku legální

CO je to THCP si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 

CHCI ZJISTIT VÍCE


Co jsou to terpeny ? 

Co jsou to terpeny ?

Od intenzivní vůně pomeranče v okamžiku, kdy propíchneš jeho slupku, přes štiplavou chuť listu bazalky až po nádhernou vůni linoucí se z levandulového keře – terpeny jsou organické sloučeniny, které mají klíčový význam pro chutě a vůně tvořící náš svět. 

Ve své podstatě jsou terpeny organické sloučeniny, které se nacházejí v pryskyřičných žlázách (trichomech) rostliny konopí (a v mnoha dalších divoce rostoucích rostlinách) a které jsou v konečném důsledku zodpovědné za chuťové a aromatické vlastnosti. Samotné terpeny jsou přirozeně se vyskytující se spojení atomů vodíku a uhlíku.


Dozvědět se více

Objeví se THCP v testech na drogy?

Většina standardních drogových testů je určena k detekci THC a jeho metabolitů, nikoli THC-P. Protože má však THC-P podobnou strukturu jako THC, je možné, že by mohl vyvolat falešně pozitivní výsledek drogového testu. Navíc pokud zakoupený produkt s THC-P obsahuje také THC, mohlo by jeho použití vést k pozitivnímu drogovému testu na THC.

Jak poznat důvěryhodný zdroj produktů s HHC? 

Renomované značky v oblasti konopí nechávají své produkty velmi důkladně otestovat a vždy se rozhodnou pro úplný certifikát analýzy provedený důvěryhodnými laboratořemi třetích stran, které testují přesné údaje o čistotě a bezpečnosti konopných extraktů. 

Pokud proto chceš rozšířit svou sbírku o produkty s HHC, vybírej pouze ty, u kterých je daná garance nezávislého testování a je jasné, že daná značka produkty nijak neředí a neupravuje.

Co je to HHC-P ? 

HHC-P je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Je to tak trochu kříženec mezi populárním HHC (hexahydrocannabinolem) a THC-P (tetrahydrocannabiforol).

CO je to HHCP si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 


CHCI ZJISTIT VÍCE

Jsou produkty CaliFarms laboratorně testované?

K výrobě HHC v našich CaliFarms produktech používáme nejmodernější vědecké technologie. Po počáteční syntéze prochází naše HHC několika kroky čištění, abychom zajistili, že nabízíme pouze produkty té nejvyšší kvality na trhu. 

Všechny naše konopné extrakty jsou důkladně testovány nejlepšími laboratořemi v canna odvětví a jejich složení obsahuje pouze ty nejčerstvější a nejčistší ingredience.

Podrobnou analýzu ti rádi zašleme na vyžádání. 

Je CaliFarms česká značka?

Jednoduchá odpověď je ANO. Jsme česká značka a jsme na to hrdí. Oproti jiným však máme jednu nespornou výhodu – sídlíme přímo u zdroje. V Kalifornii. Právě díky tomu totiž můžeme osobně dohlížet na všechny výrobní procesy. Od výběru té správné odrůdy přes testování až po konečné ladění designu. Kvalitu našich výrobků tak máme skutečně ve svých vlastních rukou.

Chceš se o nás dozvědět více? Část našeho příběhu najdeš TADY.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto