Doprava zdarma od 2999 Kč

Vonná tyčinka - Pineapple express Joint 1,5 g

Konopné květy legendární odrůdyPineapple Express v naší vonné tyčinceHHC Joint pochází z indoor (vnitřní)produkce a jsou obaleny ve 100%přírodním papírku. Žádný tabák tam tedynenajdeš – jen prémiové konopí s 30% HHCextraktem a přírodními terpeny v ténejvyšší možné kvalitě!
PINEAPPLE EXPRESS


Hvězda stříbrného plátna. Legenda.Nakopávač. Pineapple Express má mnohotváří. Ani jednu z nich ale není radno brát nalehkou váhu. Jedná se o hybrid meziodrůdou Trainwreck a „kreativní“ Hawaiian.Pineapple Express je tedy silná odrůda sdominancí sativy (kterou proslavilstejnojmenný film z roku 2008), takže jisvěřujeme jen do zkušených rukou.
Chceš zažít silný vibe, co voní po citrusech,ananasu a zemité borovici? Tak v tompřípadě ti náš nejnovější joint s 30% HHCnedá spát – energie z něj srší na sto honů!
Zahraniční uživatelé
by mohli vyprávět…
Tak neváhej a join(t) the club!

HHC:30%
CBD: 9,76 %
THC: 0,42 %
CBDA: 10,83 %
CBGA: 0,15 %
CBG: 0,03 %

 

DRUHÝ KUS AUTOMATICKY PŘIDÁME DO BALÍČKU

Můžeme doručit do:
7.3.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 964
Značka: Califarms
349 Kč
Kategorie: HHC
jointpurple: 1
Položka byla vyprodána…

SATIVAPOŘÁDNÝ rock'n ROLL!

Chceš vědět, jak to „válíme“ v CaliFarms?odrůda Pineapple Express

  • pro náročné sběratele(sativa, sušina – 1,5 g)
  • obohaceno o prémiový HHC extrakt (HHC: 30 %)
  • přírodní terpeny pro výraznější aroma
  • wrap ze 100% přírodního papírku
  • šetrný proces sušení květů
  • neobsahuje tabák
  • okamžitá odměna bez starostÍ

S CALIFARMS VÍŠ CO KUPUJEŠ:

Hvězda stříbrného plátna. Legenda. Nakopávač. Pineapple Express má mnoho tváří. Ani jednu z nich ale není radno brát na lehkou váhu. Jedná se o hybrid mezi odrůdou Trainwreck a „kreativní“ Hawaiian. Pineapple Express je tedy silná odrůda s dominancí sativy (kterou proslavil stejnojmenný film z roku 2008), takže ji svěřujeme jen do zkušených rukou. 

 

Chceš zažít silný vibe, co voní po citrusech, ananasu a zemité borovici? Tak v tom případě ti náš nejnovější joint s 30% HHC nedá spát – energie z něj srší na sto honů! Zahraniční uživatelé by mohli vyprávět… 

 

Tak neváhej a join(t) the club!

UPOZORNĚNÍ:

HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativníhocharakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určenpouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosahdětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto