ROZVOZ OBJEDNÁVEK PO PRAZE NAD 1499 KČ ZDARMA

Mystery Box - HHC & HHCP produkty CaliFarms

 

MYSTERY BOX   Máš rád překvapení nebo zkrátka nevíš, co si vybrat? Tak tahle krabice je přesně pro tebe. Co přesně najdeš v tomhle balíčku ti ale neřekneme. Můžeme ti jenom napovědět, že to bude extrém! Těšit se můžeš určitě na HHC a HHCP! Dostat do mystery boxu ale můžeš i nějakou limitku!  Nech se překvapit, jaké sběratelské předměty v mystery boxu dostaneš

Super dárek pro každou příležitost !

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 878
4 200 Kč
Kategorie: HHC
Položka byla vyprodána…

Mystery box - záhadný box plný produktů CaliFarms

 

                                    

Mystery Box - HHC & HHCP produkty CaliFarms

Co box obsahuje?

Možná tam najdeš i něco z naší běžný nabídky. Nějakej Vejp a tak podobně. Ale taky tam třeba přistane nějakej úlet, kterej jsme si schovávali jenom pro naši vlastní potěchu. A když nebudeme mít zrovna nic speciálního, tak tě odměníme třeba něčím úplně jiným. Tak co? jdeš do toho?

Tenhle balíček nás baví úplně nejvíc. Hlavně se budeme těšit na tvoji reakci.

V každém mystery boxu najdeš minimálně jeden produkt, který běžně v našem sortimentu nenajdeš!

Pokud máš box jako dárek, uveď nám do poznámek při dokončení objednávky, pokud chceš či nechceš vložit do boxu fakturu.

Mystery Box - HHC & HHCP produkty CaliFarms

Upozornění:

HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Tento produkt je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani ke kouření. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 


Jsou naše produkty Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto