2+1 ZDARMA - HHC gummies 250 mg - 10 ks příchuť jahoda

HHC gummies Jahoda jsou pro všechny, kteří chtějí zjistit něco o HHC.

 

  • Prémiový konopný extrakt HHC  (Hexahydrocannabinol) 250 mg - 3x balení po 10 ks gummies
  • Počet bonbóbů v láhvi 10 ks
  • 1 Gum  ~25 mg HHC
  • Příchuť Jahoda

 

SKLADEM!

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno, Děkujeme
Kód: 446
Značka: Califarms
1 398 Kč
Kategorie: HHC GUMMIES
Forma produktu: Želé
Položka byla vyprodána…

HHC GUMMIES

Každý gummies obsahuje 25 mg HHC.

HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks
 
HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks
 
HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks
 
HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks
 

 Protože je HHC tak podobné THC, může sice nabízet mnoho pozitivních účinků, ale zatím nám chybí dostatek potřebných studií, abychom byli schopni všechny účinky potvrdit.

 

HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks

HHC GUMMIES

Jemné, chutné a především účinné. Měkké želatinové bonbony s ovocnou jahodovou příchutí jsou pro všechny, kteří chtějí zjistit něco o HHC. 

 

 

CO je to HHC  ?

HHC ( neboli Hexahydrocannabinol)  je v České republice ještě poměrně neznámý kanabinoid, který se získává z rostlin konopí, jako celá řada dalších zdraví prospěšných látek. Účinky HHC jsou velmi podobné účinkům THC, jako jsou pocity euforie, zvýšená tepová frekvence a zlepšení nálady. Někteří uživatelé HHC popisují jeho účinky spíše jako relaxační než stimulační, ale vždy záleží na podaném množství a dalších faktorech daného jedince.

 

HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks
HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks

Proč jsme zvolili HHC ? 

Tyto bonbóny jsou novinkou na trhu cukrovinek z konopí a spotřebitelé k nim tíhnou  kvůli jejich silnějším účinkům. v Califarms se zaměřujeme na výrobu vysoce kvalitních produktů z těchto extraktů jako jsou např. tyto želatinové bonbóny. 

Složení:

Celospektrální konopný extrakt HHC 250 mg, třtinový cukr, glukóza (kukuřičná), voda, želatina, kyselina vinná, kyselina askorbová, příchuť vodního melounu, hroznová šťáva. Neobsahuje THC

Upozornění:

 HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 

 

Co je to HHC ? 

CO je to HHC si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 

https://www.califarms.cz/blog/co-to-je-hhc-a-poskytuje-nejake-vyhody/

Jsou Gummies Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto