HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks

HHC gummies Jahoda jsou pro všechny, kteří chtějí zjistit něco o HHC.

 

  • Prémiový konopný extrakt HHC  (Hexahydrocannabinol) 250 mg
  • Počet gummies v láhvi 10 ks
  • 1 Gum  ~25 mg HHC
  • Příchuť Jahoda

 

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Califarms
699 Kč
Kategorie: HHC Gumové bonbóny
Forma produktu: Želé
jahoda web gummies (1)
Novinka

HHC GUMMIES

Každý gumový bonbón obsahuje 25 mg HHC.

 Protože je HHC tak podobné THC, může sice nabízet mnoho pozitivních účinků, ale zatím nám chybí dostatek potřebných studií, abychom byli schopni všechny účinky potvrdit.


HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks

HHC GUMMIES

Jemné, chutné a především účinné. Měkké želatinové bonbony s ovocnou jahodovou příchutí jsou pro všechny, kteří chtějí zjistit něco o HHC. CO je to HHC  ?

HHC ( neboli Hexahydrocannabinol)  je v České republice ještě poměrně neznámý kanabinoid, který se získává z rostlin konopí, jako celá řada dalších zdraví prospěšných látek. Účinky HHC jsou velmi podobné účinkům THC, jako jsou pocity euforie, zvýšená tepová frekvence a zlepšení nálady. Někteří uživatelé HHC popisují jeho účinky spíše jako relaxační než stimulační, ale vždy záleží na podaném množství a dalších faktorech daného jedince.


HHC gumové bonbóny 250 mg - 10 ks

Složení:

Celospektrální konopný extrakt HHC 250 mg, třtinový cukr, glukóza (kukuřičná), voda, želatina, kyselina vinná, příchuť jahodová příchuť, brusinková šťáva, Beta Karoten. Neobsahuje THC

Upozornění:

 HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů. Zákaz osobám mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je li obal produktu porušen, prodávající nezodpovídá za obsah balení

Nejčastější Otázky 


Co je to HHC ? 

CO je to HHC si podrobně můžete přečíst na našem blogu. 

https://www.califarms.cz/blog/co-to-je-hhc-a-poskytuje-nejake-vyhody/

Jsou želatinové bonbóny Laboratorně testované?

Ano, Od svého založení je pro nás klíčová hlavně kvalita našich produktů, které jsou testováný v nejlepších laboratořích v Canna průmyslu celého Světa. Provádíme pravidelné kontroly na obsah kanabinoidů a dalších látek. Všechny naše Extrakty jsou testovány nejen na kanabionidy ale také jsou testovány na železo, pesticidy, herbicidy, plísně a další.