HHC želatinové bonbóny a jejich účinky

Pokud hledáte produkty získané z konopí, které podporují relaxaci, pozitivní emoce a další výhody, představujeme vám nejnovější kanabinoid HHC získaný z konopí. 

Co je to HHC ?

HHC je ve většině případů získáváno na přírodní bázi, a to z extrakcí konopí. Jeho užívání je tak zcela legální na rozdíl od THC. I vy si tak můžete naprosto legálně užít širokou škálu pozitivních účinků v plné míře.  K extrakci HHC používáme čisté výrobní procesy a díky tomu můžeme vyvíjet vysoce efektivní produkty v souladu se zákonem v celých Spojených státech a evropě. 

v Califarms se zaměřujeme na výrobu vysoce kvalitních produktů z těchto extraktů jako jsou např. HHC gummies. Tyto bonbóny jsou novinkou na trhu cukrovinek z konopí a spotřebitelé k nim tíhnou nejen kvůli jejich silnějším účinkům, než je technické konopí, ale také díky jejich chuti a pohodlnosti. 

Jemné, chutné a především účinné. Naše měkké želatinové bonbony s ovocnou jahodovou příchutí jsou pro všechny, kteří chtějí využít přínosů HHC a u toho si pochutnat. Ocení je i ti, kterým nevyhovuje konopná chuť a hledají pohodlný a diskrétní způsob. 1 bonbón obsahuje 25 mg HHC. 

 

 Jaké jsou ale účinky HHC bonbónů ? 

 Někteří lidé popisují jeho účinky HHC více jako relaxační.  Účinky HHC jsou velmi podobné účinkům THC

 

Ovlivní HHC mysl ? 

Stejně jako THC ovlivňuje tento kanabinoid každého jinak. Tento stav trvá asi dvě až tři hodiny v závislosti na několika faktorech. Mezi tyto faktory patří, jak tělo zpracovává HHC a jak často se používá spolu s dalšími produkty. 

Pokud se budete cítit omámení, nebo zkusíte více než 1 bonbón (doporučujeme jen 1 bonbón) zkuste si dát alespoň pipetku CBD oleje - který snižuje hladinu HHC v krvi. 

 

Jak dlouho trvá, než tyto HHC bonbóny začnou účinkovat? 

Než se plně  projeví jejich účinek, trva zhruba asi 30-40 minut. Je to nejoblíbenější forma produktu, tohoto extraktu. Účinky, které cítítě z těchto gummies, mají tendenci trvat déle než např. HHC vape. 

 

Proč tyto califarms HHC gumové bonbóny ? 

To co nás odlišuje od konkurence je nejlepší kvalita HHC extraktů na trhu. Všechny produkty také pečlivě testujeme v nejlepších laboratořích Canna průmyslu. 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

HHC PRODUKTY U NÁS NAKOUPÍTE ZDE